Disney Marvel Spiderman Lisanslı Kulak Üstü Çocuk Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Eşsiz Bir Hediye Seçeneği

Favori kahramanı Spiderman olan çocuklar için eşsiz bir hediye seçeneği olan Disney Marvel Spiderman çocuk kulaklığını çocuğunuza hediye edebilir, öğrenmesi gereken şeyleri daha kolay dinlemesini sağlayabilirsiniz.

İkonik Renkler ile Eğlenceli Görünüm

Spiderman’in kostüm renkleri olan kırmızı ve mavi renkler kullanılan Disney Marvel Spiderman çocuk kulaklığı, ayrıca Spiderman, örümcek ve örümcek ağı baskıları ile benzersiz bir kulaklığa sahip olma ayrıcalığı sağlar.

Berrak Ses İletimi Sağlayan Sürücüler

30 mm ses sürücüleri kullanılan Disney Marvel Spiderman çocuk kulaklığı, eşsiz bir stereo ses performansı gösterir. En tizlerden yüksek bass’lara kadar oldukça geniş bir ses iletim aralığına sahip olan bu kulaklık, çocuğunuzun dinlediği içeriklerden keyif almasına yardımcı olur.

Yumuşak Kulak Yastıkları ile Ultra Konfor

Çocukların kulaklarının rahatsız olmaması ve zarar görmemesi için titizlikle tasarlanan kulak yastıkları, ultra yumuşak süngerden üretilir. Üzeri suni deri ile kaplı olan bu yastıklar, rahatsızlık vermediği gibi çökme yapmadan uzun bir kullanım ömür sunar.

Lisanslı Spiderman Kulaklığı

Disney ve Marvel işbirliği ile üretilen Spiderman çizgi filmi için tasarlanan Disney Marvel Spiderman çocuk kulaklığı, lisanslı bir ürün olduğu için malzeme kalitesi ve performansı açısından beklediğinizden çok daha fazlasını sunar.

Çocuklar için Güvenli Dinleme

Çocuk kulaklığı olarak tasarlandığı için ses seviyesi 88 dB ile sınırlandırılmış olan Disney Marvel Spiderman kulak üstü kulaklık, işitsel açıdan tamamen güvenli bir kullanım vadeder. Günlük konuşma sesinin biraz üzerinde olan 88 dB, kulaklığın ulaşabileceği maksimum ses yüksekliği olduğu için daha az ses ile dinleme mümkündür.

Kablolu ve Kesintisiz Kullanım

Ucunda 3,5 mm jak konnektörünün yer aldığı 1,2 metrelik kablo sayesinde kesintisiz bir dinleme süreci sağlar. Ayrıca, ideal kablo uzunluğu sayesinde çocukları kısıtlamaz.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Çocuk Kulaklığı
  • Kullanım Şekli: Kulak Üstü
  • Bağlantı Türü: Kablolu
  • Kablo Uzunluğu: 1.2 Metre
  • Sürücü Çapı: 30 mm
  • Frekans Tepkisi: 20 Hz- 20 KHz
  • Konnektör Tipi: 3,5 mm Jak
  • Ses Seviyesi Sınırı: 88 dB
  • Ses Kontrolü: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DİSNEY MARVEL SPİDERMAN LİSANSLI KULAK ÜSTÜ ÇOCUK KULAKLIĞI
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KULAK ÜSTÜ
Kulaklık Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
DISNEY
Henüz yorum yok