Disney Avengers Kulak Üstü Çocuk Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ayarlanabilir Kafa Bandı Avantajı

Çocukların büyüme süreçlerine uygun şekilde tasarlandığı için kafa bandı kısmı çocukların rahat edeceği şekilde daraltılıp genişletilebilir. Bu ergonomik tasarım, kulaklığın çocuğun kafasına tam uyum sağlamasına yardımcı olur.

Yüksek Ses Kalitesi Sunan Sürücüler

40 mm çapındaki ses sürücüleri ile mükemmel baslar üreten Disney Avengers çocuk kulaklığı, geniş frekans aralığı sayesinde en tiz seslerin de net olarak duyulabildiği ayrıntılı bir dinleme deneyimi sunar.

Rahatsızlık Vermeyen Konforlu Kulak Pedleri

Çocukların hassas kulak yapıları dikkate alınarak yumuşak kulak pedleri kullanılan Disney Avengers çocuk kulaklığı, uzun süreli kullanımlarda dahi ağrıya neden olmaz.

Çantaya Sığan Katlanabilir Yapı

Hafif ve minimal tasarımının yanı sıra güvenli bir şekilde katlanabilmesi ile de öne çıkan Disney Avengers çocuk kulaklığı hem taşıma hem de saklama süreçlerinde zarar görmez ve konfor vadeder.

Ses Seviyesi Limiti ile Güvenli Kullanım

Çocukların kulak sağlığı göz önünde bulundurulduğu için maksimum ses seviyesi 88 dB olarak belirlenmiştir. Bu sayede çocuğunuz istese dahi yüksek ses ile müzik dinleyemez.

Çocuklara Özel Dayanıklı Malzeme

Disney Avengers çocuk kulaklığı, dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup çocukların ekstra hareketli hayatına uyum sağlayacak niteliktedir. Bu sebeple, darbe ve çizilmelere karşı dirençlidir ve kolay deforme olmaz.

Marvel Hayranı Çocuklara Özel Tasarım

Marvel çizgi romanlarını ve kahramanlarını yakından takip eden minikler için özel olarak tasarlanan Disney Avengers çocuk kulaklığı hem görsel tasarımı hem de yüksek kaliteli ses sunması ile dikkat çeker.Klasik 3,5 mm jak konnektörüne sahip olan Disney Avengers çocuk kulaklığı, akıllı telefon, tablet bilgisayar, masaüstü bilgisayar ve kulaklık bağlantı noktasına sahip diğer tüm cihazlarla uyumludur.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Çocuk Kulaklığı
  • Kullanım Şekli: Kulak Üstü
  • Sürücü Çapı: 40 mm
  • Konnektör Tipi: 3,5 mm Jak
  • Ses Seviyesi Sınırı: 88 dB
  • Ayarlanabilir Kafa Bandı: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DİSNEY AVENGERS KULAK ÜSTÜ ÇOCUK KULAKLIĞI
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KULAK ÜSTÜ
Kulaklık Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
DISNEY
Henüz yorum yok