Joyroom MG BL1 Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK

ATILIM GRUP MAĞAZACILIK ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.-137887

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Telefon Görüşmeleri için İdeal Kulaklık

Joyroom MG-BL1 tekli kulaklık, spor yaparken, çalışırken veya araba kullanırken müzik dinlemek ve telefon görüşmeleri yapmak için idealdir. Gelen aramaları size bildiren ve yanıtlamanıza imkân veren bu kulaklığın çağrı tuşunu kullanarak en son görüştüğünüz numarayı tekrar arayabilirsiniz. Ürünün pasif gürültü engelleme özelliği sayesinde karşı tarafın sesini her zaman net olarak duyabilirsiniz.
İleri ses dağıtım profili (A2DP) sayesinde Hi-fi kalitesinde mono ses iletimi sağlayan Joyroom tekli kulaklık, dinlediğiniz müzik ve içerikleri en ince detayına kadar duymanızı sağlarken aynı zamanda çevrenizde olup bitenden haberdar olmanızı da mümkün kılar. Ergonomik tasarımlı kulak sabitleyicisi ile kulaklığın düşmesini önleyen bu ürünü konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bluetooth Bağlantı ve Uzun Pil Ömrü

Bluetooth 4.2 sürümünü ve AVRCP kontrol profilini destekleyen Joyroom tekli kulaklığı kablosuz bağlantısı olan herhangi bir cihaza bağlayabilirsiniz. Telefonunuz ile otomatik olarak eşleşebilen bu kulaklık sayesinde cihazlar arasında pratik bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
Ürünü sadece bir kez şarj ederek 4 saat boyunca kesintisiz müzik dinleyebilir veya telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Kulaklığı kullanmadığınız zamanlarda bekleme moduna alarak pil ömrünü 180 saate kadar uzatabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Kulaklık Tipi: Kulak İçi
 • Kullanım Alanı: Araç, Telefon
 • Uyumluluk: AndroiD, iOS     
 • Kulak Sabitleyici: Var
 • Ses Çıkışı: Mono
 • Bağlantı Tipi: Kablosuz
 • Bluetooth: Var
 • Şarj Tipi: USB
 • Mikrofon: Var
 • Uzaktan Kumanda: Var
 • Kumanda İşlevi: Çağrı Kontrol

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.