TTEC 2KM135S AirBeat Play Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

GÖKŞENOĞLU İLETİŞİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-136246

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Derin Baslar Oluşturan Üstün Ses Performansı

Özel ses sürücüleri sayesinde derin baslar oluşturur. Müzik parçalarındaki en ince notaları dahi duymanızı sağlayan bu teknoloji çağrı yapma ve yanıtlamada da avantaj sağlar.

Çoklu Mikrofon ile Kaliteli Ses İletimi

Yüksek kaliteli 4 farklı mikrofonun yer aldığı AirBeat Play kablosuz kulaklık sayesinde ses aktarımı sırasında çevre sesleri ve aktarım sırasında oluşan parazitler otomatik olarak filtrelenir. Bu sayede çağrı yanıtlamadan video kaydına, online oyunlardan görüntülü sohbete kadar tüm aktivitelerde kusursuz ses aktarımı sağlanır.

ENC Gürültü Engelleme Fonksiyonu

Pasif gürültü önleme fonksiyonuna sahip olan özel kulak pedleri hem net çağrılar yapmanızı sağlar hem de çevredeki yüksek frekanslı sesleri engelleyerek konforlu bir kullanım sunar. 

Yüksek Kapasiteli Batarya ile Kesintisiz Kullanım

Tam dolu batarya ile 25 saate varan kullanım süresi ile fark yaratır. 4 saat aktif olarak kullanılabilen AirBeat Play kablosuz kulaklıklar, şarj kutusu ile 21 saat kullanım olanağı sunar.

Avantaj Sağlayan Hızlı Şarj Fonksiyonu

Hızlı şarj teknolojisi sayesinde 15 dakikada kullanıma hazır hale gelir ve 1 saat boyunca kesintisiz performans gösterir. 

Düşük Gecikme Hızı ile Üstün Oyun Performansı

65 milisaniyelik ekstra düşük gecikme hızı sayesinde rekabetçi bir oyun ve benzersiz bir video izleme deneyimi sunar. Bu sayede mobil oyunları gecikmesiz oynayabilir, online videolar ve canlı yayınları gecikmesiz takip edebilirsiniz. 

Kontrol Kolaylığı Sağlayan Dokunmatik Sensör

Kulaklığın hemen üzerinde yer alan dokunmatik sensör alanı sayesinde müzik kontrolünden çağrı yanıtlamaya kadar tüm işlemler zahmetsizce gerçekleşir. 

Suya Dayanıklı Tasarım

IPX4 koruma sınıfı sayesinde su sıçramalarından, toz ve terden etkilenmeden yüksek performans göstermeye devam eder. Darbe ve çizilmelere karşı dirençli yapısı sayesinde uzun bir kullanım vadeder.
Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.