Joyroom JR T06 TWS Airbuds Kablosuz Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Kaliteli Ses İletimi Sağlayan Kablosuz Kulaklık

Stereo ses sistemine sahip tamamen kablosuz kulaklık tasarım ile dikkat çeken Joyroom JR-T06 TWS Airbuds, spordan günlük kullanıma kadar pek çok durumda avantaj sunar. Telefon görüşmesi yapabileceğiniz, sesli asistanları kontrol edebileceğiniz ve müzik dinleyebileceğiniz bu kulaklık, 10 metrelik Bluetooth menzili sayesinde hareket özgürlüğü de sunar.

Hem iOS hem de Android cihazlar ile uyumlu olan kulaklıkların şarj durumunu takip edebileceğiniz özel ışıklı bir panele sahip olan şarj kutusu hem pratik bir kullanım sağlar hem de güncel şarj durumundan haberdar olma ayrıcalığı sunar. Böylece şarj kutusunu ne zaman şarj etmeniz gerektiğini ve kulaklıkları ne kadar kullanabileceğinizi bilirsiniz.

Pratik Kullanım Sunan Dokunmatik Panel

Ses açma/kapama, çağrı yanıtlama, şarkı değiştirme gibi pek çok ayar yapabileceğiniz dokunmatik kontrol paneli sayesinde, kulaklığınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kulaklıklar için aynı zamanda saklama kutusu da olan söz konusu şarj istasyonu, kulaklıklarınızı sadece kutusuna koyarak şarj etme avantajı sunarak sınırsız bir kullanım sağlar. Söz konusu şarj kutusu minimal tasarımı sayesinde en küçük çantalardan giysi ceplerine kadar pek çok yere rahatlıkla sığacak niteliktedir. Bu tasarım ile kulaklıklarınızı kaybetmeden yanınızda taşıyabilir, ihtiyaç duyduğunuzda zahmetsizce şarj edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Uyumluluk: iOS/Android
 • Bluetooth: V5.0
 • Çekim Mesafesi: 10 Metre
 • Malzeme: Alüminyum + ABS
 • Kulaklık Kapasitesi: 50 mAh x 2
 • Şarj Kutusu Kapasitesi: 2500 mAh
 • Çalma Süresi: 4 Saat
 • Şarj Süresi: Kulaklık - 0,5 Saat; Şarj Kutusu - 1,5 Saat
 • Bekleme Süresi: 30 saat
 • Şarj Kutusu Bağlantı Tipi: Mikro USB
 • Kulaklık Kontrolü: Dokunmatik 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.