Lopard Huawei P30 Lite Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tam Koruma

Lopard kılıf sağlam gövdesiyle düşme ve darbelerde tam koruma sağlar. Lopard kılıfın iç yüzeyinde bulunan silikon kaplama sayesinde telefon çizilmelere karşı çok iyi düzeyde korunur.

Huawei P30 Lite Cihazlarla Mükemmel Uyum

Lopard kılıf, Huawei P30 Lite akıllı telefonlarla uyumludur. Kılıf telefona takıldığında ürün, açma kapama düğmeleri, hoparlör ve mikrofon çıkışıyla kulaklık girişine tam olarak oturarak cihazın işlevlerini doğru bir şekilde yapmasını sağlar. Kılıf hassas dokusuyla elde hoş bir dokunuş hissi verir.  Ayrıca kılıf telefona oturtulduğunda ses ve açma kapama düğmeleri orijinalliğini  korur ve ürün yıpranmalara karşı cihazı korur.   

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: Huawei P30 Lite
  • Materyal: Silikon

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.