Joyroom iPhone 12 Pro Max Kamera Lens Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

iPhone 12 Pro Max için Temperli Lens Koruyucu

Telefon kamera merceği gün boyu kullanım esnasında birçok etkenden dolayı çizilmeye ve diğer hasarlara maruz kalır. Çektiğiniz fotoğrafların kalitesinin uzun süre yüksek kalmasını sağlamak için lensinizi harici bir katmanla sağlamlaştırmanız önemlidir. Bu açıdan temperli cam koruma, telefonunuzu ne sıklıkta kullanırsanız kullanın, kırılgan bir yüzeyi koruyabileceği ve kameranızı işlevsel hale getirebileceği için mükemmel bir seçimdir.

Telefon kameranızı çizilmelere ve renk kayıplarına karşı korumaya yardımcı olan Joyroom lens koruyucu kapak, aynı zamanda lekelenmelere karşı özel katmanı ile çift etkili koruma sağlar. Bu sayede oldukça net fotoğraflar, selfie’ler ve videolar çekmeye devam edebilirsiniz. Çizilmeye karşı dirençli lens koruyucu aynı zamanda 5 kg’a kadar basınca dayanıklılık sağlar. Bu sayede sadece çizilmelere karşı değil, kılcal çatlak ve kırılmalara karşı da koruma sağlamış olursunuz.

Telefonunuzun Görünümünü Yenileyen Şık Tasarım

Lens koruyucunun oldukça şık görünmesini sağlayan alüminyum alaşımlı çerçevesi telefonunuzun lensine ve dış görünümüne ayrı bir hava katar. Leke tutmayan parlak dış yüzeyi yağ, toz, kir ve parmak izi koruması ile donatılmıştır. Bu sayede fotoğraf ve video çekimlerinizde lensinizin temizliğinden emin olabilirsiniz. Kolay uygulanabilirliği ile öne çıkan Joyroom lens koruyucular, kendiniz uygulayabilmeniz için basit yönergeler ve temizleme seti ile birlikte gelir. Böylece yüzeyin altında oluşabilecek hava kabarcıkları ve toz partiküllerine karşı korumanıza yardımcı olur.
Yuvarlatılmış çerçeveli kenarları lense tam oturur ve zahmet vermeden uygulanır. Bu sayede lensinizi hemen korumaya başlayabilir, kadrajı net görerek mutlu anlarınızı daha net fotoğraflayabilirsiniz.  Kullanım ve dayanıklılık açısından uzun ömür vadeden Joyroom lens koruyucu, iPhone 12 Pro Max’inizin kamerasını etkili bir şekilde uzun süre korur.

Teknik Özellikler

  • Model: JR-PF689
  • Uyumlu Model: iPhone Pro Max
  • Materyal: Alüminyum alaşım + cam
  • Özellikler: Alüminyum alaşımlı renkli halka


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.