Ttec 2TT14 FlexGrip Mini 2 Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

FlexGrip Mini 2 Araç İçi Telefon Tutucu

Akıllı telefonlarınızı araç içinde güvenle taşımanızı sağlayan FlexGrip Mini 2, size araç sürerken ihtiyaç duyduğunuz özgürlüğü sağlar. Akıllı telefonla kendi müzik listelerinizi dinlemek istemenizden doğal bir şey yok. Bu tür anlar için telefona kolayca ulaşmak kadar pratik bir şey de yok! Ayrıca telefonlarımızın navigasyon sistemleri sayesinde en büyük yol yardımcımız oldukları da çok açık. Bu ve bunun gibi anlar için size aradığınız konforu sunan FlexGrip Mini 2 ile telefonunuz emin ellerde olacak. 

Esnek ve Kullanışlı

Trafik anında ya da uzun yollarda, FlexGrip Mini 2 sayesinde telefonunuzu tek parmağınızla ya da sesli komutla yönetebilirsiniz. FlexGrip Mini 2, ayarlanabilir kanadı sayesinde tüm akıllı telefonlar ile uyumludur.

Kompakt ve Şık Tasarım

Kompakt tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlayan FlexGrip Mini 2 araç içi telefon tutucu, modern bakış açısı ile tasarlanmış kavisli çizgileri deri görünümlü yapısı ile çok şık görünür. Araç içinde şıklığa dikkat ediyorsanız, FlexGrip Mini 2 beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayacak. 

Akıllı Telefonunuzun Araç İçi Koruyucusu

Flex Grip Mini 2, üretim esnasında kullanılan yüksek kaliteli materyaller sayesinde zorlu yollarda geçen sürüşlerde bile telefonunuzu aracınızda güvenli şekilde tutar. Araç içi telefon tutucu modelleri arasında her zaman güvenebileceğiniz bir seçenek arıyorsanız FlexGrip Mini 2 tam da aradığınız ekipman. 

Özellikler

  • Telefonunuzu aracınızda güvenli şekilde tutar
  • Kompakt ve şık tasarım
  • Ayarlanabilir kanadı sayesinde tüm telefonlar ile uyumlu
  • Materyal: ABS
  • Hızlı Şar
  • Güvenli Şarj
  • Renkler: Siyah, Beyaz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.