Dnia Hype Silica Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Fazlalıklardan Kurtulma Zamanı 

Dnia Hype Silica Tutucu sayesinde teknolojik cihazlarınızı araç içinde daha güvenli ve konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik ek metal parçalara, kılıfa ve yapıştırmaya gerek kalmadan. Universal uyumluluğu sayesinde akıllı telefon, tablet, navigasyon gibi bir çok teknolojik cihazlarınızı güvenli şekilde araç içinde kullanabilirsiniz.

4S Teknolojisi

Silica Jel tutucusu sayesinde Hype Silica, akıllı telefon, tablet, navigasyon gibi teknolojik cihazlarınızı araç içerisinde güvenle kullanmanızı sağlar. Hype Silica ile artık cihaz çizilmesi, virajda veya bozuk yollarda cihazın düşmesi gibi sorunlar ortadan kalkıyor. Yenilikçi ve güçlü ayak tasarımı sayesinde araç içinde oluşan titreşimlerin akıllı telefon, tablet, navigasyon gibi teknolojik cihazlarınızın minimum etkilemesini sağlayarak araç içinde konforlu kullanım sağlar. 

Özgürce Kullanın

360 derece dönebilen yapısı sayesinde siz ona değil bırakın Hype Silica size uyum sağlasın. Güvenli bir şekilde temas ettikten sonra 15 kg’a kadar yükleri rahatça kaldırır. Teknolojik cihazlarınızı Hype Silica’ya tutturulması ve araçtan inerken ayırmak için yanındaki çıkıntıya bastırmanız yeterlidir. Silica Jel yapı pürüzsüz her yüzeye göre şekil alabilen yapısı sayesinde ister telefonunuza ister kılıfınıza kusursuz uyum sağlar. (Yapıştırılan zeminin kuru olması gerekmektedir.)

Kauçuk ve Silika Jel Malzeme

Hype Silica Kauçuk kaplı yumuşak yapısı ile havalandırma sisteminizi korurken, Silika Jel teknolojisi sayesinde geleneksel telefon tutucuların teknolojik cihazlarınız üzerinde oluşan çizik, yapışkan izleri gibi durumları ortadan kaldırır.

Özellikler

  • Boyut: 64x38x38 mm
  • Ağırlık: 53 gr
  • Dnia Hype Silica Araç İçi Telefon Tutucuları 3 yıl garanti kapsamındadır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.