Dnia Hype Magnet Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Araç İçi Karışıklığa Son 

Dnia Hype Magnet Tutucu sayesinde teknolojik cihazlarınızı araç içinde daha güvenli ve konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Universal uyumluluğu sayesinde akıllı telefon, tablet, navigasyon gibi teknolojik cihazlarınızı güvenli şekilde araç içinde kullanabilirsiniz.

2S Teknolojisi

Dört adet güçlü mıknatısı sayesinde Hype Magnet, akıllı telefon, tablet, navigasyon gibi teknolojik cihazlarınızı araç içerisinde güvenle kullanmanızı sağlar. Hype Magnet ile artık cihazım çizilir mi, virajda veya bozuk yollarda düşer mi sorunları ortadan kalkıyor. Yenilikçi ve güçlü ayak tasarımı sayesinde araç içinde oluşan titreşimlerin akıllı telefon, tablet, navigasyon gibi teknolojik cihazlarınızı minimum etkilemesini sağlayarak araç içinde konforlu kullanılmasını sağlar.

Farklı Kullanımlara Uygun Ek Aksesuarlar

Kutu içerisinden çıkan yuvarlak ve dikdörtgen metaller sayesinde size kullanım özgürlüğü tanır. Ayrıca kutu içerisinde bu metallere uygun koruma bantları bulunmaktadır. Hype Magnet Metal plakaları üzerinde kullanılan 3M bantlar sayesinde kullanılan yüzeylerde iz ve leke bırakmaz. Hype Magnet Silikon ve Kauçuk karışımı yumuşak yapısı ile havalandırma sisteminizi ve cihazınızı korurken, aracınızın şıklığına şıklık katar.

Özellikler

Boyut: 25x44x81 mm
Ağırlık: 40 gr
Dnia Hype Magnet Araç İçi Telefon Tutucuları 3 yıl garanti kapsamındadır.

Kutu İçeriği:

  • 1 adet Hype Magnet Araç İçi Telefon Tutucu
  • 1 adet Yuvarlak Metal plaka
  • 1 adet Dikdörtgen Metal Plaka
  • 2 adet Koruma Filmi
  • 1 adet Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.