E2M Dinazor Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Darbe Emici Gelişmiş Koruma 

E2M AirPods 1-2 Kılıf Dinozor, kaliteli silikon materyalden üretilir. Darbelere ve yüksekten düşmelere karşı AirPods’unuzu başarılı şekilde koruyan ürün aynı zamanda yumuşak dokuya sahiptir. Kılıf sadece darbe ve yüksekten düşmeye karşı değil, çizilmelere karşı da gelişmiş koruma sunar.

Dinozorların Eğlenceli Dünyası

Kılıf dinozorların eğlenceli dünyasını yansıtan renkli tasarımıyla AirPods şarj kutusunu kusursuz biçimde sarar. Dinozor aksesuarlarını seven ve tercih eden kullanıcılar için son derece işlevsel bir ürün olan E2M AirPods 1-2 Kılıf Dinozor, AirPods’unuza sıra dışı bir görünüm kazandırır.

Üst Seviye Uyum

E2M AirPods 1-2 Kılıf Dinozor, 1. ve 2. nesil AirPods modelleri ile kullanım için uygundur. Dijital ürünlere yönelik aksesuar tasarımındaki lider markalar arasında yer alan E2M, dinozor tasarımı ile, tıpkı diğer tasarımlarında olduğu gibi müthiş bir erişim kolaylığı ortaya koyar. AirPods şarj kutunuzu kılıfa yerleştirmeniz kapağa ve açma kapama tuşuna erişiminizi kısıtlamaz.

Kolayca Taşınır Özelliğe Sahip

Dayanıklı yapısı ve şık tasarımıyla dikkat çeken AirPods kılıfını yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Mobil olmanın ve aynı anda birden fazla işle ilgilenebilmenin çok önemli hâle geldiği iş dünyasında hareket kabiliyetinizi artıran AirPods’unuzu dinozor kılıf sayesinde güvenle muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca ürünün alt kısmındaki şarj bölmesi şarj etme işlemini de önemli ölçüde kolaylaştırır.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Ürün tipi: Kablosuz kulaklık kılıfı
  • Üretim materyali: Silikon
  • Tasarım: Dinozor
  • AirPods 1. nesil uyumluluğu: Var
  • AirPods 2. nesil uyumluluğu: Var

Genel Özellikler

Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods 2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.