Asus DSL-AX82U Modem Router Wi-Fi6 DualBand-Gaming-Ai

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Wi-Fi Bağlantınız Artık Daha Esnek ve Daha Hızlı

Modem router modelinin esnek ve hızlı Wi-Fi bağlantısı sunması ile oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. 5400 Mbps’e kadar yüksek hız sağlayan modem router ürünün geniş bağlantı seçenekleri mevcuttur. Cihazın geniş bağlantı seçeneklerine sahip olması, servis sağlayıcınızı değiştirdiğinizde size büyük kolaylık sağlar.

Hız için Tüm Avantajları Sunan Modem Router

Yüksek verimlilikle çalışan modem router düşük gecikme süresi sağlar ve daha hızlı bir bağlantı sunar. Daha geniş menzil ile tüm avantajları bir arada sunan modem router, tüm Wi-Fi cihazlar ile uyumlu olarak çalışabilir.

Canlı Renklerle Etkileyici Bir Ambiyans Yaratın

Cihazın farklı modlarıyla farklı aydınlatma efektlerinin keyfini çıkarın. Çeşitli aydınlatma efektlerine sahip cihazı konumlandırdığınız noktada dilediğiniz modları seçerek kullanabilir ve farklı bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Çeşitli Bağlantı Seçenekleriyle Daha Fonksiyonel

Cihaz DSL bağlantı noktasıyla, Gigabit WAN noktasıyla, 4 adet LAN bağlantısıyla ve USB 3.0 noktasıyla farklı seçenekleri size sunar. Akıllı TV’ler, oyun konsolu, depolama cihazları ve daha fazla cihazın kendilerine özel girişleri bulunur. Cihaz, sahip olduğu farklı bağlantı seçenekleri ile evinizi dijital merkeziniz haline getirir. Harici depolama sürücüleriyle, yazıcılarla ya da 3G/4G/5G cihazlarla cihazı bağlayabilirsiniz ve ürün ile Wi-Fi yardımıyla diğer kullanıcılarla kolaylıkla paylaşım yapabilirsiniz.

Akıcı Bir Bağlantı ile Darboğazları Önleyin

Cihaz sahip olduğu özel teknoloji ile ağ trafiğindeki öncelikli bağlantıyı belirler ve ağın akıcı olarak çalışmasını sağlar. Bu özellik sayesinde oyuna, gezintiye ya da video yayınlarına öncelik verebilme imkânı doğar. Evin her noktasında düşük gecikme sağlayan Wi-Fi ile modem router harika bir tercih olur.

Tüm Evi Kapsayan Wi-Fi

Daha fazla ASUS router kullanabilir ve tüm evinizi kapsayan bir ağ oluşturabilirsiniz. ASUS AiMesh teknolojisi adı verilen fonksiyon kolaylıkla merkezi bir kontrol ve eksiksiz özellikler sunar. Router ve modem hakkında çok fazla bilgi sahibi olmayan kullanıcılar bile birden fazla router ile kendi sistemini kurabilir.

Ev Ağı için Kurumsal Seviyede Güvenlik Elde Edin

Daha çok cihazınız bulunuyorsa ev ağının güvenliğinin önemi artar. Antivirüs özellikleri olmayan cihazlar varsa güvenlik çok önemli bir hal alır. Modem router, en gelişmiş güvenlik protokolüyle ve ebeveyn kontrolü imkânıyla üst düzey güvenlik sunar. Ağda neler olduğunu mobil uygulama üzerinden görebilirsiniz.

Mobil Uygulama ile Rahatlıkla Ağı Yönetin

Cihazın kullanışlı mobil uygulaması sayesinde grafiklerle gerçek zamanlı trafiği görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca ağda oluşan problemleri tek bir tık ile tespit edebilme imkânı yakalarsınız. Misafir ağı özelliği sayesinde karışık parolalar kullanmadan güvenli ve rahat olarak Wi-Fi ağınızı paylaşabilirsiniz.

Özellikler

  • Anten: 4 Adet Harici Anten
  • Çalışma Frekansı: 2.4 GHz – 5 GHz
  • Düğmeler: Reset Tuşu-Güç Tuş WPS/LED Combo Tuşu
  • Ağırlık: 572 gram

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.