Tp-link Td-w9960 300 Mbps Wireless N Vdsl-adsl Modem Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Güçlü Anten Avantajı

5 dBi güce sahip olan harici antenleri ile güçlü ve kararlı bir bağlantı sunan Tp-Link TD-W9960 modem, kablosuz bağlantıyı kullanım alanının her bir köşesine kadar ulaştırır.

Konforlu Kurulum ve Kontrol

Dakikalar içinde kendi başınıza kurabileceğiniz Tp-Link TD-W9960 modem, akıllı telefon veya tablet bilgisayarınıza indireceğiniz uygulama üzerinden kontrol edilebilir özelliktedir. Bu sayede ağınıza her yerden erişebilir, dilediğiniz zaman ayarları değiştirebilirsiniz.

Hem Modem Hem Router

Online oyunlar gibi yoğun bant genişliğine ihtiyaç duyan uygulamalar için 2,4 GHz bandında 300 Mbps'ye varan kablosuz bağlantı hızı sunan Tp-Link TD-W9960 modem, aynı zamanda router özellikli olduğu için kablosuz bağlantıyı da güçlendirir.

Güvenli Kullanım Özellikleri

İnternet kullanımı ve web site erişimi ile ilgili tüm limitlerin belirlenmesini sağlayan ebeveyn kontrol sistemi ile çocuklar için güvenli bir internet bağlantısı sağlanırken ayrıca misafirler için de geçici bir ağ oluşturmak mümkündür. 

Yüksek Voltaj Koruması

6kV yıldırım koruması özelliği ile yıldırım düşmesi sonucunda meydana gelen ani ve aşırı voltaj yüklemesine karşı de dirençli olan Tp-Link TD-W9960 modem, olumsuz hava koşullarda da konforlu bir kullanım sunar.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
LACİVERT
Ana Renk
LACİVERT
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK TD-W9960 300 MBPS WİRELESS N VDSL-ADSL MODEM ROUTER
Orıjınal Renk
LACİVERT
Henüz yorum yok