Tp-link Oc200 Omada Cloud Controller

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Kurulum Özellikleri

802.3af/802.3at PoE sistemi sayesinde oldukça kolay bir kurulum süreci vadeden TP-Link OC200 Omada, kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.

Konforlu Kullanım için Bulut Erişimi

Bulut tabanlı özelleştirilmiş bir yönetim platformuna sahip olan TP-Link OC200 Omada, nerede olursanız olun ağınıza tam erişim olanağı sunar. Tamamen ücretsiz olan bu bulut yönetimi uzaktan erişim ile konforlu bir yönetim vadeder.

Ziyaretçiler için Güvenli Kablosuz Bağlantı

Kablosuz izolasyon teknolojisi ve kısıtlama sistemi ile güvenli bir Wi-Fi bağlantısına erişim sağlayan ziyaretçiler, SMS veya Facebook kimlik doğrulama yöntemi ile söz konusu ağa bağlanır.

Merkezileştirilmiş Özel Yönetim

Omada ağının tamamını tek merkezden yönetme amacıyla tasarlanan TP-Link OC200 Omada Clout Controller, istatistikleri eş zamanlı olarak takip etme, ağ grafik analizlerini görüntüleme, sistem yükseltme, kısıtlama portalı meydana getirme ve ağı ölçeklendirme seçenekleri sunar.

Gelişmiş Yonga Seti ve Donanım Tasarımı

Yeni nesil bir yonga setine ve gelişmiş donanıma sahip olan TP-Link OC200 Omada, devasa bir iş ağının tüm yönetimini desteklemek için yeterli bir işlemciye sahiptir. Dayanıklı metal kasası ise cihazın kullanım ömrünü korurken uzun yıllar boyunca yüksek performans göstermesine yardımcı olur.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK OC200 OMADA CLOUD CONTROLLER
Orıjınal Renk
SİYAH
Henüz yorum yok