TP-Link EAP115-WALL 300 Mbps 2.4 Ghz Duvar Tipi Kablosuz Access Point

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tüm Mekanlara Uyum Sağlayan Şık Tasarım

Kompakt tasarıma sahip TP-Link duvar tipi kablosuz Access Point, hemen her mekan tasarımına uyacak biçimde dizayn edilmiştir. Duvara monte edilebilen cihazı dekorasyonunuz ile birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sadece 11 mm kalınlığa sahip olması sebebiyle kolayca gizleyebilirsiniz.

Ek Kablo Gerektirmeyen Kurulum

Ethernet kablosu ile kurulabilen cihaz ekstra bir kablo veya cihaz gerektirmeden pratik bir şekilde monte edilebilir. Duvar tipine uyum sağlayan modeli ile iki tip kurulum sunar. Sahip olduğunuz Ethernet kablosunu direkt cihaza bağlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her Odaya EAP Cihazı

Otel gibi çok odalı binalar için mükemmel bir ağ hizmeti oluşturan Access Point, her odaya konumlandırıldığında konuklara özel güçlü bir Wi-Fi sinyali ile kesintisiz ağ sunar.

Tek Noktadan Kolay Yönetim

Birden çok hatta yüzlerce Access Point cihazını yönetebileceğiniz Auranet Denetleyici Yazılımı, kullanıcı dostu ara yüzü ile hemen kullanılmaya başlanabilir.

Özel Konuk Kimlik Doğrulaması

Konuklar için geliştirilen Captive Portal, kablosuz ağ için özel kimlik doğrulaması yapmanızı sağlar. Bu sayede kimlik doğrulaması seçenekleri ile kendi sayfanızı oluşturabilir, aynı zamanda reklamınızı yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK EAP115-WALL 300 MBPS 2.4 GHZ DUVAR TİPİ KABLOSUZ ACCESS POİNT
Orıjınal Renk
BEYAZ
Henüz yorum yok