TP-Link Archer C54 AC1200 867 Mbps 5 GHz Access Point

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Monte Edilen Kompakt Yapı

Zahmetsizce duvara veya başka bir yüzeye monte ederek kullanabileceğiniz TP-Link Archer C54 router sayesinde yerden tasarruf edebilir veya dekorasyonunuzu bozmayacak şekilde konumlandırabilirsiniz.

Üçü Bir Arada Tasarım

Fonksiyonel çalışma prensibi ile esnek bir kullanım olanağı tanıyan TP-Link Archer C54, yönlendirici, erişim noktası ve menzil genişletici modları sayesinde çok yönlü bir kullanımı destekler.

Misafir Ağı ve Ebeveyn Denetimi

Ana bilgisayarın bağlı olduğu ağı güvence altına almak amacıyla misafirler için farklı bir erişim sunar. Ayrıca ağa bağlı cihazların ne zaman internete bağlanabileceği ve hangi sitelere erişebileceğinin kontrol edilebileceği bir ebeveyn kontrolü de sağlar.

Ekstra Geniş Kapsama Alanı

4 farklı antene sahip olan ve bu sayede oldukça geniş bir kapsama alanı avantajı sunan TP-Link Archer C54, hüzmeleme olarak da adlandırılan akıllı anten teknolojisi, mevcut ağa bağlanacak olan cihazların yerine göre wireless sinyallerinin cihazın olduğu bölgede toplanmasını sağlar.

Yüksek Download Hızı ve 4K Video Akışı

AC1200 çift bantlı bir router olarak tasarlanan TP-Link Archer C54 hem 4K video akışı hem de ultra yüksek hızlı download işlemleri için uygundur.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK ARCHER C54 AC1200 867 MBPS 5 GHZ ACCESS POİNT
Orıjınal Renk
SİYAH
Henüz yorum yok