Tp-link Tl-poe10r Poe Splıtter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Avantaj Sağlayan Ultra Çekim Alanı

100 metreye varan güç iletim performansı ile klasik splitter’lardan ayrılan TP-Link splitter, seçilebilir güç çıkışı avantajı ile hem kolay kullanım hem maksimum verim sağlar.

Kullanım Kolaylığı Sunan Sade Tasarım

Gigabit hız desteği ile dikkat çeken TP-Link splitter, bir Ethernet girişi ve bir adet de güç kaynağı girişine sahiptir. Dayanıklı malzeme ile bir araya gelen bu sade tasarım, uzun ömürlü bir kullanım süreci vadeder.

Güç Çıkışı Seçenekleri

Elektrik kablosu veya prizin yer almadığı alanlarda 5V, 9V veya 12 V doğru akım iletimi için kullanılan TP-Link splitter, IEEE 802.3af PoE uyumluluğu bulunan tüm güç kaynaklarının adaptörleri ile çalışır.

Güç Sağlayan Minimal Tasarım

IP telefon ve IP kamera gibi farklı cihazlara güç sağlamak için tasarlanan TP-Link TL-PoE10R PoE splitter, kolay kullanımı ve ergonomik tasarımı ile benzerlerinden ayrılır.

Kolay Kurulum Özelliği

Konfigürasyon gerektirmeyen tak ve çalıştır prensibi ile profesyonel yardım gerektirmez. Siz de kısa sürede splitter’ı ihtiyaç duyduğunuz noktalarda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK TL-POE10R POE SPLITTER
Orıjınal Renk
SİYAH
Henüz yorum yok