Mcdodo Lightning 1m 2.4A Yassı Data Sarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

1 Metre Uzunluğundaki Kablo Rahatlığı

Mcdodo lightning yassı data şarj kablosu, 1 metre uzunluğundaki kablosu ile size konforlu bir kullanım sunar. Bu sayede nerede olursanız olun cihazınızı kolayca şarj ederek rahat kullanımın keyfini yaşayabilirsiniz.

IOS Cihazları İçin Uygun Cilt Dokunma Malzemesi

Esnek ve sarımsız bir yapıya sahip Mcdodo lightning yassı data şarj kablosu, nefes alabilen yapısıyla IOS cihazları ile muhteşem bir uyum yakalar. Kablo ayrıca ideal ısı dağıtımı yaparak cihazınızın ısınmasını engeller ve üstün bir koruma sağlar.

Hızlı Şarj Sayesinde Fazla Beklemeye Son

Mcdodo lightning yassı data şarj kablosu, cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj etmenize olanak tanır. 5 Volt gücü ve 2.4 Amper elektrik akımıyla cihazınızı kusursuz bir şekilde destekleyerek hızlı bir şekilde doldurur.

Veri Transferine Uyumlu

Hızlı şarj imkanı sunan Mcdodo lightning yassı data şarj kablosu, aynı zamanda hızlı bir şekilde cihazlar arasında veri transferi yapmanıza olanak tanır. Bu özelliğiyle istediğin her yerde fotoğraflarınızı, müziklerinizi ve içeriklerinizi gönül rahatlığıyla aktarabilirsiniz.

Akıllı Çip ile Üstün Bir Performans

Mcdodo lightning yassı data şarj kablosu, içerisinde dahili akıllı yonga çip özelliği barındırır. Bu teknolojik özellik sayesinde çok daha kararlı bir akım ve voltaj imkanı sunarak üstün bir performansa ulaşır.

Yüksek Çekirdek Hızı ve Güvenirliliği

Yüksek kaliteli bakır çekirdek özelliğine sahip Mcdodo lightning yassı data şarj kablosu, size güvenli bir kullanım imkanı vadeder. Sağladığı yüksek aktarım hızıyla da ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözüm getirir.

Düğümsüz, Pürüzsüz Esnek Malzeme

Esnek malzemeden üretilen Mcdodo lightning yassı data şarj kablosu, düğümsüz ve pürüzsüz tasarımıyla size konforlu bir kullanım imkanı sunar. Bu özelliğiyle estetik bir görünüme ulaşan kablo, sizi çok şık bir stille buluşturur.

Düz ve Yassı Tasarım

Düz ve yassı bir görünüme sahip olan Mcdodo lightning yassı data şarj kablosu, kaliteli malzemesiyle dayanıklı bir yapıya ulaşır. 0A-A98 TPE sertliği ile kırılmalara, darbelere ve bükülmelere karşı üstün bir koruma sağlar.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Alanı: Şarj ve Veri Aktarımı
  • Kablo Ağırlığı: 40gr.
  • Kablo Uzunluğu: 1 Metre
  • Akım: 2.5A

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CA 0313 LIGHTNING YASSI KABLO 1M 2.4A
Üretim Yeri
ÇİN
Kablo Çıkış Soket Tipi
LİGHTNİNG
Kablo Materyali
PLASTİK
Kablo Uzunluğu (m)
1 M
Mfı Lisansı
YOK
Akım Gücü Kapasitesi
2.4A
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MCDODO