Joyroom JR T06 Mini Bluetooth In Ear Headset

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İyileştirilmiş HD Gürültü Azaltma Teknolojisi

İyileştirilmiş ses sürücüleri ve ortamdaki diğer sesleri bloke eden HD gürültü azaltma teknolojisi ile kristal netliğinde ses iletimi sağlayan Joyroom JR-T06 mini kulaklık, gerçek kablosuz deneyimi vadeder. Outdoor aktivitelerden spor egzersizlerine kadar tüm etkinliklerinizde favori şarkılarınızı dinleme olanağı sunarken kompakt tasarımı sayesinde kulağa tam uyum sağlar. Bu sayede yoğun fiziksel aktivite gerektiren etkinliklerde dahi kulağınızdan çıkmaz.
Taşıma ve saklama çantası olarak da kullanılabilen şarj kutusu ile birlikte gelen Joyroom JR-T06 mini kulaklık, akıllı telefonunuz ile mükemmel bir şekilde eşleşerek sağ ve sol kulaklıktan duymanız gereken sesleri hatasız olarak aktarır.

Konfor Sağlayan Küçük ve Hafif Tasarım

Minimal tasarımı ve hafif yapısı sayesinde konforlu bir kullanım süreci vadeder. Özellikle sporda ve yolculukta uzun süreli kullanımlarda dahi kulaklarınızda ağrı hissine neden olmayacak şekilde tasarlanan Joyroom JR-T06 mini kulaklık, şık görünümü ile dikkat çeker.
Bluetooth teknolojisi sayesinde akıllı cihazlar ile sorunsuz eşleşen ve gecikmesiz bir kullanım sunan Joyroom JR-T06 mini kulaklığı, 10 metreye varan çekim mesafesi ve kulaklık üzerinde yer alan dokunmatik kontrol paneli ile rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Uyumluluk: iOS/Android
 • Bluetooth: V5.0
 • Çekim Mesafesi: 10 Metre
 • Malzeme: Alüminyum + ABS
 • Kulaklık Kapasitesi: 50 mAh x 2
 • Şarj Kutusu Kapasitesi: 2500 mAh
 • Çalma Süresi: 4 Saat
 • Şarj Süresi: Kulaklık - 0,5 Saat; Şarj Kutusu - 1,5 Saat
 • Bekleme Süresi: 30 saat
 • Şarj Kutusu Bağlantı Tipi: Mikro USB
 • Kulaklık Kontrolü: Dokunmatik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.