Ttec Tesan CoPilot 50732 Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Otomatik Tanıma ve Bağlantı

CoPilot Bluetooth kulaklık, uzun şarj ömrüne sahip ve aynı anda iki telefon ile eşleştirilebilen pratik bir cihazdır. Kılıfından ilk kez çıkarıldığında Bluetooth ile eşleştirme yapmanız yeterlidir. Sonraki kullanımlar için eşleştirme yapmanıza gerek yoktur.

Çağrı Yanıtlama ve Sonlandırma

Koruyucu kılıfı ve aynı zamanda şarj yuvasında muhafaza edilen kulaklık kısa sürede şarj olur. Yuvasından çıkarılan kulaklık çağrıları otomatik cevaplar ve yerine yerleştirildiğinde ise otomatik olarak sonlandırır.

Pil Yuvasında Tasarruf Modu

Pil yuvasına yerleştirildiğinde uyku moduna geçerek enerji tasarrufu yapan kulaklık, çıkarıldığında otomatik olarak uyanır ve kullanıma hazır olur. İster akıllı telefon ister tablet ile eşleştirebileceğiniz CoPilot kulaklığı dilerseniz iki cihaz ile aynı anda eşleştirerek kullanabilirsiniz.

Kaliteli Bluetooth Bağlantı

Bluetooth bağlantı hem sabit bir iletişim hattı oluşturur hem de ses aktarımını net ve kaliteli bir şekilde tamamlar. Bu sayede stereo ses ile favori parçalarınızı dinleyebilirsiniz. Kulaklığın pil seviyesini iPhone telefonların ekranlarında görüntüleyebilir, şarj konusunda endişelenmeden görüşmelerinize devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
COPILOT BLUETOOTH KULAKLIK
Üretim Yeri
ÇİN
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
ONLINE
Henüz yorum yok