E2M YTB-12 Üçlü Telefon Standı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TURKCELL

Mersis No :3325557348157806 Şehir :Tuzla/İstanbul Adres :Orta Mahalle Öztaş Sokak No:8/1 H Blok Tepeören Tuzla/İstanbul

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Haydi Çekime Başlayın

Ayarlanabilir üç adet telefon tutucusuyla istediğiniz çekimleri yapabileceksiniz. Yaptığınız çekimleri herkes beğenecek. Dilediğiniz gibi paylaşabileceksiniz.

Ayarlanabilir Kullanışlı Dizayn

İki seviyeli uzayabilen gövde tasarımı sayesinde yatay eksende 2 adet ve  dikey eksende 1 adet olmak üzere toplamda 3 adet denge tasarımlı tutucu dizaynı. 30 cm 1. seviye 42 cm 2. seviye toplam uzunluk. 10.5 cm çapında ayak uzunluğu. Maksimum 9.5 cm tutucu başlığı genişliği. Metal gövde ve ayağı sayesinde şık bir görünüm. 160 derece aşağı yukarı hareket eden telefon tutucu boyun dizaynı. 360 derece dönebilen tutucu dizaynı sayesinde cihazınızı istediğiniz şekilde konumlandırabilirsiniz. Dayanıklı tasarımı sayesinde uzun süreli kullanım. Yumuşak kaymaz ped sayesinde cihazınızı çizmeden stabil tutar.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.