Kai Araç İçi Telefonu Tutacağı ve Numaratörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

İBRAHİM ÖZDEL

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Araç İçinde Kolayca Konumlandırın

Dilediğiniz yere konumlandırabileceğiniz tutucuyu pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Telefonunuzu basitçe sabitleyerek cihazınızın fonksiyonlarından araç içinde de yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bu durumda araç içi telefon tutucunun torpido üzerinde kullanılması önerilmektedir.

Maksimum Verim Alın

Sabitlediğiniz telefonun navigasyon özelliğinden kolayca yararlanabilirsiniz. Araç kullanırken telefonunuzda yer alan sevdiğiniz müzik parçalarınızı dinleyebilirsiniz. Ya da telefon görüşmeleri sırasında ekranınızı kontrol edebilirsiniz.

Pratik Kullanımlı Numaratör

Aracınızdan uzaklaşmak zorunda kaldığınız durumlarda gözünüz arkada kalmasın. Numaratöre yazacağınız numara sayesinde olası bir durumda diğer insanlar size kolayca ulaşabilir.

Dilediğiniz Numarayı Yazabilirsiniz

Farklı sayıların bulunduğu numaratör ile dilediğiniz telefon numarasını oluşturabilirsiniz. Araç içinde camın önüne konumlandırarak kullanılır. Rahatsız edilmek istemediğiniz durumlarda numaratörü yerinden alarak saklayabilirsiniz. Böylece sizi aramalarının önüne geçmiş olursunuz.

Şık ve Dayanıklı Tasarım

Araç içi numaratör şık ve dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Geometrik desenleri andıran köşeli silindir yapısı sayesinde kolayca kullanılır. Araç içinde ki sıcaklık değişimlerine karşı direnç gösterir. Uzun yıllar boyunca ve farklı araçlar için kullanılabilir.

Farklı Açılardan Görülebilir

Araç içi numaratörü farklı açılardan görünecek şekilde kolayca yerleştirebilirsiniz. Ayrıca aracı park ettiğiniz yöne göre numaratörün araç içindeki yerini değiştirebilirsiniz.

Güvende Hissettirir

Kai araç içi numaratör aracınızın yanında olmadığınız zamanlarda bile güvende hissettirir. Çünkü olası bir durumda size ulaşmaları için iletişim numarası bıraktığınızı bilmek bile içinizi rahatlatır.

Bütün Araçlar ile Uyumluluk

Kai araç içi telefon tutacağı ve numaratörü bütün araç modelleri ile uyumluluk gösterir. Bu sayede aracınızı değiştirseniz dahi aynı ürünü kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Kai
  • Türü: Torpido Üstü
  • Kullanım: Çok Fonksiyonlu

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
KAİ ARAÇ İÇİ TELEFON TUTACAĞI VE NUMARATÖRÜ
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
KAİ
Henüz yorum yok