Nimo TV 433 Elmas

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Nimo TV 433 Elmas

Nimo TV ile yayınları takip ederek favori yayıncılarınıza hediyeler göndermek için elmas satın alabilirsiniz. Nimo TV 433 elmas ile izliyor olduğunuz veya keşfettiğiniz bir yayıncıya, birçok hediye gönderebilirsiniz. Sürekli takip ettiğiniz yayıncılara, elmaslar sayesinde destek olabilir ve yayınlarda, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Elmas ile boost yaparak Nimo platformunda daha kolay tanınabilirsiniz. Yayıncılığa yeni başlayanlara da elmaslar aracılığıyla dilediğiniz kadar hediye verebilir, bağış yapabilirsiniz. Çok daha etkileşimli ve keyifli bir Nimo TV deneyimi için elmasları kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Nasıl Yüklenir?

İlk olarak www.nimo.tv üzerinden hesabınıza giriş yapın. Sağ bölümde yer alan avatarınıza tıklayın ve karşınıza çıkan pencereden “Elmas Al” butonuna basın. Ödeme şekli bölümünden “Gpay E-pin” seçeneğini, alt kısımdan ise yüklemek istediğiniz tutarı seçin. Alt kısımda yer alan “Şimdi Doldurma” yazısına tıklayın ve karşınıza çıkan Gpay ekranına telefon numaranızı yazıp giriş yapın. Açılacak olan yeni ekrana Epin kodunuzu girin. 

Nasıl Aktif Edilir?

Tüm bu işlemlerden sonra elmas hesabınıza yüklenmiş olacaktır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NİMO TV 484 ELMAS
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
HUYA
Henüz yorum yok