Twitch 1 Aylık Normal Abonelik

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Twitch 1 Aylık Normal Abonelik

Favori Twitch kanalınıza 1 aylık abone olarak ayrıcalıklara sahip bir izleyici olmanın avantajlarını deneyimleyebilirsiniz. Twitch platformunda yayın izlerken kendinizi, çok daha keyifli ve konforlu hissetmek için abonelik satın alabilirsiniz. Twitch 1 aylık normal abonelik satın alarak ifadeler, süreye dayalı sohbet rozetleri, reklamsız izleme (istisnalara göre değişkenlik gösterebilir), abonelere özel VOD'lar, yine yalnızca abonelere özel sohbet olanakları gibi pek çok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Yeni yayıncılar keşfederek onların, düzenli izleyicisi olabilir veya sevdiğiniz yayıncılar ile özel avantajları deneyimleyebilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

Abonesi olmak istediğiniz Twitch yayıncısının kanalına girin ve “Abone Ol” butonuna tıklayın. Aboneliğinizi seçtikten sonra “Devam” butonuna basın. Açılacak olan ekrandan “Farklı Bir Ödeme Yöntemi Seçin” seçeneğine tıklayın ve Gpay E-pin tercih edin. “Devam Et” butonuna bastıktan sonra satın almış olduğunuz kodu boşluğa girerek tekrar “Devam Et” butonuna tıklayın. 

Nasıl Aktif Edilir?

Bu işlemlerden sonra Twicht Abonelik aktif hale gelecektir.

Diğer Özellikler

Uygulama Adı
Twitch
Henüz yorum yok