Razer Gold 5 TL

Henüz yorum yok Yorum Yaz

ALAZ FİNANSAL TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ-151947

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Razer Gold Pin ile Eğlenceli Oyunları ve Popüler Uygulamaları İndirin

5 TL’lik Razer Gold pinini satın aldıktan sonra ilgili platforma giriş yaparak dilediğiniz oyunu veya oyun içi ögeyi indirebilme olanağına sahipsiniz. Satın alma işlemini onayladıktan kısa bir süre içerisinde Razer Gold’da geçerli 5 TL’lik pin hesabınıza aktarılır. Razer Gold pin ile popüler oyunları, Steam Cüzdan kodu, iTunes ve Google Play kredisi gibi ürünleri satın alabilir, eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Gold.razer.com adresinden üye girişi yapın ve sayfanın sol üst kısmında yer alan “Gold” alanına basarak “Reload Now” sekmesini seçin. Sayfada yer alan ödeme seçeneklerinden “Razer Pin”e tıklamanız ve kodu girmeniz halinde yükleme hesabınıza tanımlanmış olur.

Nasıl Aktif Edilir?

gold.razer.com adresine giderek üye girişi yapın. Üyelik girişinin ardından sol üst tarafta bulunan “GOLD”a tıklayın ve çıkan sekmede “Şimdi Yükleme Yap” veya “Reload Now” seçeneğine tıklayın. Yükleme seçenekleri arasından “Razer Gold PIN”i seçin. Kod yükleme kısmına kodunuzu girerek “Next” butonuna basın. Açılan kutucuğa cep telefonunuza gelen SMS kodunu girdikten sonra Razer Gold TL kodunuz aktif hale gelecektir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
RAZER
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
RAZER
Henüz yorum yok

Razer Gold 5 TL Satın Al & Yükle

Razer Gold bilgisayar oyunları piyasasında bilinen Razer markasının tasarladığı bir sanal cüzdan uygulamasıdır. Bu uygulamadan faydalanabilmek için öncelikle bir hesap açmanız gerekir. Oyunseverlerin birçok popüler oyunda ve tüm dünyada kullanabilecekleri ortak bir cüzdandır. Cüzdana yükleme yapabilmek için Razer Gold 5 TL pin veya Razer Gold 500 TL arasında bir pin seçebilirsiniz. Seçtiğiniz pini kredi kartınızla ve banka kartınızla online olarak alabilirsiniz. Pin yükleme işlemini tamamladıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede oyunlarda rakiplerinizi geçebilmek ve ilk sırada olabilmek için gereken alet, teçhizat, silah ve kostüm gibi ürünlere sahip olabilirsiniz. Turkcell Pasaj alışveriş mağazasından avantajlı fiyatlarla pin satın alabilirsiniz.

Razer Gold 5 TL Nasıl Yükleme Yapılır?

Razer Gold 5 TL pin satın almak ve kullanmak birkaç dakika içinde tamamlanabilecek bir süreçtir. Razer Gold 5 TL seçeneğini kullanmaya başlamadan önce yapmanız gerekenleri maddeler halinde sıralayabiliriz:

  • Razer Gold pini kullanmak için gold.razor.com internet adresine giriş yapabilirsiniz. Mevcut bir kullanıcı hesabınız varsa oradan yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Yoksa yeni hesap açmanız gerekir.
  • Hesabınıza giriş yapınca ekranın sol bölümünde yazan “Gold” seçeneğini işaretleyebilirsiniz.
  • Açılan sayfada “Şimdi Yükleme yap veya Reload Now” butonuna basıp devam edebilirsiniz.
  • Yükleme alternatiflerinden biri olan “Razer Gold Pin” bölümünü seçtikten sonra pin kodunuzu dikkatli bir şekilde ve eksiksiz olarak girmelisiniz.
  • Kodu yazdıktan sonra “Next” yazan yeri işaretleyerek cep telefonunuza onay için gönderilen kodu girmelisiniz.
  • Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra pin kodunuz aktif hale gelir.

Razer Gold 5 TL pin seçeneğinizi oyun için gereken ürünleri satın almak için hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Karakterinizi güçlendirmek ve seviyeleri ilerlemek için size destek olan Razer Gold 250 TL pin ve daha birçok seçeneği Turkcell Pasaj “Oyun Pinleri ve Üyelikler” bölümünden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Razer Gold Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Razer Gold klasik pin kodları gibi tek bir oyun için kullanılmaz. League of Legends, Zula, Pubg Mobile, Valorant ve daha birçok oyun ve içerikte oyun içi satın alım yapmanıza yardımcı olur. Tek bir cüzdanı 33 binden fazla uygulamada kullanabilirsiniz. İstediğiniz kadar yükleme yapma şansınız bulunur. Limiti oyunda kullanmak istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Kredi kartı veya banka kartıyla alınabileceği için nakit paraya ihtiyaç duymazsınız. Razer Gold sisteminde her yükleme sonrası Razer Silver puan, bonus gibi avantajlar da elde edersiniz. Kazandığınız Razer Silver paraları oyunda istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Her kullanımda ekstra kazanç elde edebileceğiniz Razor Gold 5 TL ve diğer pinleri güvenle tercih edebilirsiniz. Sanal cüzdana istediğiniz kadar yükleme yapabilirsiniz.

Razer Gold 5 TL Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Razer Gold 5 TL içinde bulunan bakiyeye göre fiyatı belirlenir. Oyun içinde alışveriş yapmanızı mümkün kılan bir limittir. Bilgisayar oyunlarında ve mobil oyunlarda seviyeleri geçebilmek ve başarılı olabilmek için her gün saatlerce oyun oynamanız gerekir. Bunu yapabilmek için bilgisayar başında çok uzun saatler geçirmeniz önemlidir. Ama Razor Gold’un avantajları sayesinde oyunda vakit kaybetmeden istediğiniz başarıları kolayca kazanabilirsiniz. Bu amaçla Razor Gold pinlerini kısa sürede satın alıp kullanabilirsiniz. Pin aldıktan sonra sizlere verilen bilgilere göre hareket ederek kodu tanımlayabilirsiniz. İhtiyaç duydukça yeniden yükleme yapma şansınız olur. Razor Gold 5 TL’den başlayan pinler 500 TL’ye kadar farklı seçeneklere sahiptir. Turkcell Pasaj online alışveriş fırsatlarıyla ve size özel fiyatlarla satın alma imkanı sunar. Sayfayı ziyaret edip hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Daha Fazla