PUBG Mobile 6000+2100 UC

5,0
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Rekabeti Farklı Bir Boyuta Taşıyın

Oyun dünyasına yeni bir soluk getiren ve dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanan PUBG Mobile mağazasında kullanabileceğiniz PUBG Mobile 6000+2100 UC dijital oyun pini, favori oyun içi ürünleri kolay bir şekilde satın almanızı sağlar. Kostüm ve farklı eşyaların yanı sıra, Royale Pass gibi satın alımları da gerçekleştirebileceğiniz UC puanlarını, özel olarak oluşturulan kod sayesinde hesabınıza aktarabilir ve dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. PUBG Mobile dijital oyun pinlerini arkadaşlarınıza hediye etmek için de satın alabilirsiniz.

 

Nasıl Aktif Edilir?

www.midasbuy.com adresine giderek hesabınıza giriş yapın. Sağ üst kısımda ülke seçenekleri arasından “Turkey”i seçin. Sonrasında PUBG Mobile ID’nizi yazın ve “Enter” tuşuna basın. Karşınıza çıkan sayfada “Razer PIN”i seçin ve “Sonraki” butonuna basıp ilerleyin. Satın aldığınız Razer Gold TL PIN koduna ait pin kodunu ve seri numarasını girip kodu aktif hale getirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PUBG MOBİLE 6000 +2100 UC
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
TENCENT

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı

Pubg Mobile 6000 + 2100 UC Kodunu Turkcell Pasaj'dan Satın Al

Pubg Mobile UC (Unknown Cash), oyun içi mağazadan birçok materyal satın almak için kullanılır. Rakiplere karşı büyük avantaj kazanmayı sağlayacak ve gamer kariyerini daha ileriye taşıyacak takviyelere, UC ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İndirimli Pubg Mobile UC fiyatlarına sahip seçenekleri, Turkcell Pasaj üzerinden inceleyerek mücadelenize çok daha donanımlı ve ekonomik şekilde devam edebilirsiniz.

Turkcell Pasaj Pubg Mobile 6000 + 2100 UC fiyatları ve diğer UC seçenekleri ile avatarınızın olabildiğince havalı görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra oyunda avantaj kazandıran paketler satın alarak dolu dolu geçen bir serüvenin keyfini yaşayabilirsiniz. Turkcell Pasaj garantisi ile hemen bir Pubg Mobile UC dijital ürün kodu satın alabilirsiniz.

Pubg Mobile 6000 + 2100 UC ile Neler Alınır?

Oyuncular, Pubg Mobile’de hayatta kalmak için ihtiyaçları olan yüksek seviyeye sahip malzemeler elde etmelidir. Bu ihtiyaçlar, hem saldırı hem de savunma için geliştirilmiş materyallerin tümünü kapsayabilir. Oyun alanında gereken desteği daha kolay elde etmek ve yaşam, mücadele süresini korumak için yardımcı olan ekipmanlara Pubg Mobile 6000 + 2100 UC ile sahip olabilirsiniz. Unknown Cash ile elde edebileceğiniz detaylar şu şekilde sıralanabilir:

 • Yeni Haritalar
 • Yeni Üyelik
 • Silah Kaplama
 • Paraşüt
 • Karakter Kıyafetleri
 • Kutular
 • Royale Pass Günlük ve Zorlu Görevlerine Katılma

Oyunun macerasına dengeli bir avantaj katan bu ögelere sahip olarak profesyonelliği ve hayatta kalan olmanın heyecanını tüm aşamalarda deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca Royale Pass günlük ve zorlu görevlerine katılarak RP puanlarını rütbe atlamak için kullanabilirsiniz. Bu sayede karakterinizi, daha hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Pubg Mobile 6000 + 2100 UC Teslimi

Pubg (PlayerUnknown's Battlegrounds) oyun içi alışveriş için Turkcell Pasaj üzerinden satın aldığınız UC oyun pinleri, siparişin oluşturulmasının ardından sizlere SMS ile anında teslim hizmeti aracılığıyla iletilir. Turkcell Pasaj güvencesi ve indirim fırsatları ile Pubg Mobile 6000 + 2100 UC satın alarak hem hızlı hem de avantajlı hizmetlerin ayrıcalığını deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca Turkcell Pasaj’da bulunan Pubg Mobile 600 + 60 UC ve diğer UC seçeneklerini de ihtiyacınıza göre değerlendirebilirsiniz.

Pubg Mobile 6000 + 2100 UC Nasıl Aktif Edilir?

Anında teslim dijital ürün kodları, oyunların ilgili web sitesi üzerinden de oldukça kolay adımlarda ve kısa bir sürede tanımlanır. Bu sayede mümkün olan minimum süre içinde oyun pinlerini kullanmaya başlayabilir ve ihtiyacınız olan takviyelerden hemen yararlanabilirsiniz. Tüm adımları ile Pubg Mobile 6000 + 2100 UC nasıl aktif edilir, aşağıda bulabilirsiniz.

 • www.midasbuy.com adresi üzerinden kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın.
 • Ekranın sağ üst bölümünde yer alan ülke seçenekleri kısmından “Turkey”i seçin.
 • Ardından PUBG Mobile ID bilgilerinizi girin ve “Enter” tuşuna basın.
 • “Razer PIN”i seçerek “Sonraki” seçeneğine tıklayın.
 • Turkcell Pasaj üzerinden satın almış olduğunuz Pubg Mobile 6000 + 2100 UC kodunu “E-Pin” alanına yazarak “Ok” seçeneğine basın.
 • Sonrasında gelen bildirim ekranından “Tamam” butonuna tıklayın. Bu aşamadan sonra UC kodunuz, hesabınıza tanımlanacaktır.

Artık Pubg Mobile dünyasında hayatta kalmanız için ihtiyacınız olan itemleri incelemeye başlayabilir ve tam donanımlı bir şekilde düşmanların karşısına çıkabilirsiniz. Ek bir takviye için Turkcell Pasaj indirimli Pubg Mobile 3000 + 850 UC ile sayısız avantaja, bütçeyi yormayan seçeneklerle ulaşabilirsiniz.

Pubg Mobile 6000 + 2100 UC Fiyatları

Pubg Mobile sanal ödeme aracı olan UC birimleri farklı aralıklarda ve değerlerde satılmaktadır. Bu değerlere karşılık gelen oyun içi öğeler, her birinde farklı özelliklere sahip olabilir. Yüksek fayda sunan öğeleri, Turkcell Pasaj ile Pubg Mobile 6000 + 2100 UC satın alarak hemen cephaneliğinize ekleyebilirsiniz.

Daha Fazla