Zula 34.000 Altın

Henüz yorum yok Yorum Yaz

ALAZ FİNANSAL TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ-151947

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Gladyo’nun Kâbusu Olun

Zula parası altın ile mücadele anında size üstünlük kazandıracak çeşitli eşyalar, bıçaklar, silahlar, bombalar, ekipmanlar ve cephanelikler satın alabilirsiniz. 34.000 Zula altın ile  10.000 materyal, 500 kobalt, S”üper Kabus ve Süper Espor Set”leri, MVP AUG A3 ve MVP KAR98 setlerine sahip olabilirsiniz. Zengin cephanelik kaynakları sayesinde Gladyo ile karşı karşıya geldiğiniz sonsuz savaşı, çok daha avantajlı şekilde sürdürebilirsiniz. Zula Ekibi ile birlikte düşmandan intikam almak için ihtiyacınız olacak tüm ekipmana sahip olabilir ve savaşın galibi olabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

www.zulaoyun.com adresine giderek Zula hesabınıza giriş yapın. “E-pin Yükle” seçeneğini seçtikten sonra ilgili kutucuğa e-pini girin. E-pin ile birlikte size verilen şifreyi şifre kısmına girin ve ardından “Yükle” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra e-pin kodunuz hesabınızda aktif hale gelecektir. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
34.000 ZULA
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
IN GAME
Henüz yorum yok

Zula 34.000 Altın Kodu Fiyatı

Zula Altın (ZA), MMOFPS oyunu olan Zula içinde mağazadan alışveriş yapmak için kullanılan bir sanal paradır. Oyun içinde ekstra takviyelere, ekipmanlara ihtiyaç duyulduğu zaman hesapta bulunan altın değerini kullanarak bu içeriklere sahip olabilir ve Gladyo’ya karşı daha donanımlı şekilde mücadele edebilirsiniz.

Zula 34.000 Altın ile Neler Alınır?

Turkcell Pasaj avantajları sayesinde bütçeye uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz Zula 34.000 altın, oyun içinde dolu dolu alışveriş yapabilmeniz için geniş olanak sağlar. Dijital ürün kodları, bu sayede oyunda üstünlük kazandırırken bir yandan da oyuna ayrılan bütçeden tasarruf etmeye yardımcı olur.

Hesabınızda belli bir miktar ZA bulunuyor ancak ekipman almaya yetmiyorsa, Zula 16.250 altın veya farklı değerlere sahip altınları tercih ederek bakiyenizi tamamlayabilirsiniz. Yalnızca Zula 34.000 altın satın alarak ise bunlara sahip olabilirsiniz:

 • 10000 Materyal
 • Süper Espor Seti
 • Süper Kabus Seti
 • 500 Kobalt
 • MVP Kar98 Seti
 • MVP Aug A3 Seti
 • Cephanelik
 • Bomba Çeşitleri
 • Diğer Eşyalar

Ölüm Maçı, Sancak Savaşı, Patron Avı ve diğer oyun modlarında kullanmak üzere gelişmiş silahlar, bıçaklar, ekipman ve kullandığınız silahların seviyelerini yükseltmek için gereken tüm öğelere sahip olabilirsiniz. Zula ekibiniz ile birlikte katıldığınız nefes kesen mücadelelerde galibiyete doğru garanti adımlar atın!

Zula 34.000 Altın Kodu Ne Zaman Gelir?

Turkcell Pasaj üzerinden Zula 34.000 altın ödemesini tamamlayarak kod teslim sürecini başlatabilirsiniz. SMS ile anında teslim ayrıcalığı sayesinde ödeme sonrası kodunuz sizlere iletilir. Siparişiniz için kargo ve benzeri ücret ödemeksizin Turkcell Pasaj ile Zula 34.000 altın pinine sahip olabilirsiniz.

Zula 34.000 Altın Nasıl Aktif Edilir?

Zula altın yükleme işlemi, oyun web sitesi üzerinden oldukça pratik şekilde gerçekleştirilir. Mevcut altın bakiyenizi yükseltmek için size gönderilen e-pin işlemleri ve bu altın değerini aktif etmek, kısa bir sürede halledilebilir. Zula 34.000 altın aktif etme işlemini, yalnızca bu beş adımda tamamlayabilirsiniz.

 • www.zulaoyun.com web sitesi üzerinden kullanıcı adınız ve şifreniz ile birlikte giriş yapın.
 • Daha sonra “E-pin Yükle” seçeneğine tıklayın.
 • Karşınızı çıkan kutucuğa Turkcell Pasaj üzerinden satın almış olduğunuz Zula 34.000 altın e-pini giriniz.
 • E-pin ile sizlere iletilen şifreyi, ilgili alana yazınız.
 • Ardından “Yükle” butonuna tıklayınız.
 • Son işlemden sonra Zula altın miktarınız, hesabınızda aktif hâle gelecektir.

Hesabınıza tanımlanan sanal para ile dilediğiniz zaman ihtiyacınız olan silah ve ek materyal gibi pek çok öğeye ulaşabilirsiniz. Bu sayede galibiyet sevincini, şansa bırakmadan profesyonel hamleler ile deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca oyundaki tüm kostümlere, anahtarlara, destelere ve diğer itemlere sahip olmak için ek Zula 150.000 altın satın alma seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.

Zula 34.000 Altın Fiyatları

Oyun içinde kullanılabilen ve oyunculara birçok ekipmana sahip olma ayrıcalığı sunan Zula altın, değişen değer aralıklarına sahiptir. Bu değişkenlik sayesinde oyuncular, oyun içi ihtiyaçlarına daha uygun olacak bir bakiyeye sahip olabilir. Aynı zamanda değişen sanal para miktarı, oyun içi mağazadan satın alınabilecek silah, cephanelik gibi eşyaların sayısını, seviyesini de etkiler. Dolayısıyla Zula altının her değerine farklı bir paha biçilmiştir. Bu sanal para değerlerinden biri olan Zula 34.000 altını, daha uygun fiyatla satın almak için Turkcell Pasaj avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla