Arnica ET14441 Mila Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.05.2022
RENK

FEMAR ELEKTRİKLİ EVALET İNŞ GIDA İNTERNMAĞ SAN VE TİC LT ŞT-138687

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Arnica Mila Sayesinde Derinlemesine Temizlik

Arnica Mila toz torbasız elektrik süpürgesi yüksek emiş gücüyle ve geniş toz haznesiyle mükemmel bir temizlik gücüne sahiptir. Tozları hazneye hapsederek filtre ile kirlerin dışarıya salınma ihtimalinin önüne geçen süpürge ortamda hava kalitesini iyileştirme özelliğiyle dikkat çekicidir.

Cyclone Max Teknolojisiyle Güçlü Temizlik

Arnica tarafından geliştirilen Cyclone Max teknolojisi sayesinde süpürgeyle çok küçük toz zerreciklerini bile toz haznesine hapsedebilirsiniz. Bu şekilde evin her köşesi tek bir küçük toz parçası kalmayacak şekilde temizlenebilir.

Üçü Bir Arada Emniyet Sistemiyle Daha Etkin Temizlik

Süpürgeyi kullandığınız zaman ya da bir yere kaldırdığınızda ürünün sahip olduğu üçü bir arada emniyet sistemi devreye girer. Süpürgeyi dik konuma getirseniz bile hazne içerisindeki tozların dışarı çıkması önlenir.

Daha Hızlı Temizlik İmkânı

Yaşam alanınızda toz bırakmayan süpürge ile  hızlı ve etkili temizlikle tanışın. Otomatik çalışan çek bırak özelliğine sahip kablo sarıcı, dar alanlara özel aparat, koltuk temizleme ve perde aparatları sayesinde temizliğiniz hız kazanır.

Hepa Filtre İle Tozu Hapseder

Süpürge sayesinde süpürülen her yüzeydeki tozlar en küçük parçasına kadar temizlenir ve Hepa filtrenin içerisine hapsedilir. Geniş toz haznesini tek elinizle temiz bir şekilde boşaltabilirsiniz.

Evdeki Dostlarınıza Özel Başlık

Süpürge ile gelen turbo başlık ürünün yüksek emiş gücünden sonuna kadar faydalanmanızı sağlar. Dönen başlık ile evcil hayvan tüylerini halılardan ve koltuklardan kolaylıkla temizleyebilirsiniz.


Güçlü Motor

750 Watt’lık yüksek motor gücüne sahip süpürge, dayanıklı ve sağlam yapısıyla uzun yıllar size eşlik edebilecek kaliteye sahiptir. Motorun yüksek performansı sayesinde yıllar geçse de süpürge çekim gücünden hiçbir şey kaybetmez.Verimli Enerji Tüketimi

A enerji sınıfında olan toz torbasız elektrik süpürgesi doğaya saygılı ve ekonomik bir cihazdır. Enerji tasarrufu sağlamasıyla öne çıkan ürünün 74 dB düşük gürültü seviyesi çevreye rahatsızlık vermez ve siz evi süpürürken çok gürültülü bir ortam yaratmaz.

Teknik Özellikler

  • Süpürge Türü: Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  • Emiş Tipi: Kuru
  • Motor Gücü: 750 Watt
  • Toz Kapasitesi: 2.5 litre
  • Kablo Uzunluğu: 6 m
  • Ses Seviyesi: 74 dB

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.