Sepet 0

Dyson Toz Torbasız Süpürgeler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6453 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Temizle

Üstün Temizlik Sunan Dyson Toz Torbasız Süpürge Modelleri

Torbasız bir elektrikli süpürge, tozu kolayca çıkarılabilen bir kap içinde toplar. Bu tür temizleyici iki tiptir: filtreli ve siklonik. Filtreli olanda, toz içeride tutulur ve filtrede bloke edilir. Siklonik olanlar, toz parçacıklarını havadan ayırt etmek için siklonik etkiyi kullanır. Pratikliği ve çekici tasarımı birleştiren Dyson, tüm temizlik ihtiyaçlarınız için geniş bir toz torbasız süpürge yelpazesi sunar. Dyson'ın ticari marka teknolojisi, elektrikli süpürgelerini verimli hale getirir ve üstün emiş gücüyle ev işlerinden zaman kazanmanızı sağlar. Halı veya çıplak zeminde kullanılabilir ve toz alma fırçası, döşeme aleti ve aralık başlığı dahil olmak üzere birden fazla ataşman ile birlikte gelir. Dyson toz torbasız süpürge çeşitleri dik ve silindir olmak üzere farklı modelleri içerir. Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 toz torbasız kablolu elektrikli süpürge ya da Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 gibi geleneksel silindir modeller, ulaşılması zor noktalara ulaşmak için hortum ekleri sunar. Dik süpürgeler ise ince ve hafiftir, bu da onları hızlı temizlik ve minimum depolama alanına sahip evler için iyi bir seçenek haline getirir.

Temizlik yaparken odadan odaya geçişlerde fiş değiştirmek istemiyorsanız, ihtiyacınız olan şey kablosuz bir Dyson elektrikli süpürge olabilir. 20 dakikaya kadar temizlik için yeterli şarjı tutan daha büyük modeller sayesinde, yeniden şarj etmenize gerek kalmadan süpürme işleminizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Daha küçük işler için 6-15 dakikalık şarjlı daha küçük kablosuz Dyson elektrikli süpürgeyi tercih edebilirsiniz. V6 Total Clean, sert zeminler için tasarlanmış ek bir temizleme başlığına sahiptir. Tek şarjla 60 dakikaya kadar çalışma süresi vardır ve kalan süre elektrikli süpürgenin LCD ekranında gösterilir. Derinlemesine temizlik sağlamak için elektrikli süpürge arıyorsanız Dyson toz torbasız süpürge modelleri aradığınız tüm özelliği sunar.

Dyson Toz Torbasız Süpürge Faydaları

Dyson elektrikli süpürgeler, sundukları özelliklerden dolayı birçok fayda sağlar. Depolaması kolay kompakt ve hafif tasarımları, daha büyük kapasite için silindir süpürgeleri ve ulaşılması zor yerler için dik şarjlı süpürgeleri vardır. Dyson elektrikli süpürge faydaları şu şekilde özetlenebilir:

  • Dyson elektrikli süpürgeler, havanın elektrikli süpürgenin içinde yüksek hızlarda dolaşmasını sağlayan siklon teknolojisini kullanır. Toz ve akar gibi alerjenleri yok etmek amacıyla tüm tozu Hepa filtreleme sisteminde toplar. Daha büyük partiküller yakalanır ve ayrılır, tıkanma olasılığını azaltırken kalıcı emiş sağlar.
  • Dyson'ı diğer elektrikli süpürge markalarından ayıran bir özellik de benzersiz big ball teknolojisidir. Bilye her yöne kolayca dönerek temizliği daha kolay hale getirmeye yardımcı olur.
  • HEPA filtreleri, havadaki küçük tozları ve alerjenleri etkili bir şekilde temizleyen havadaki partiküllerin %99,97'sini ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır ve bu filtreler ömür boyu sürebilir.
  • Dyson Toz Ejektörü, çöp kutusuna doğru kayan silikon yakalı türünün tek örneği bir işlevdir. Ejektör hareket ettikçe toplanan kiri ve kalıntıları iter, yani boşaltmak için elinizi toza sokmanız gerekmez.
  • Dyson'ın elektrikli süpürge serisi, birçok ev sahibinin ve bazı ticari kuruluşların ihtiyaçlarını karşılar. Saklanması kolay kompakt ve hafif çubuk tasarımları, daha büyük kapasiteli elektrikli süpürgeler ve ulaşılması zor yerler için kablosuz el süpürgeleri vardır.

Dyson tarafından tasarlanan toz torbasız süpürgeler, kaliteli malzemeden üretildiğinden, günlük yoğun kullanım için esnek ve dayanıklı bir cihazdır. Bunun da ötesinde, Dyson elektrikli süpürgenin kalitesi, diğer markalara kıyasla makineyi tamir etmeye veya değiştirmeye gerek olmadığı anlamına gelir.

Dyson Torbasız Süpürge Yorumlarında Öne Çıkan Özellikler

Dyson torbasız süpürgeler yorumlarda kolay kullanımı ve gelişmiş tekn​olojisi ile öne çıkar. Dyson elektrikli süpürge modellerinin tümü toz ve alerjenleri etkili şekilde hapseden siklonik ayırma teknolojisine sahiptir. Dyson toz torbasız elektrikli süpürge serisini bu nedenle evcil hayvan sahipleri, alerji ve astım rahatsızlığından muzdarip kişiler tarafından tüm övgüyü toplar. Bu teknoloji, temizleyicinin içindeki havanın çok yüksek hızlarda dönmesini sağlar. Bu, güçlü ve tutarlı emiş sağlar. Bunu yapmak için üç aşamalı bir süreç kullanır, ilk önce tüm kir ve tozu bir filtreleme sistemi aracılığıyla toplar. Daha sonra, daha büyük parçacıkların yakalanıp ayrıldığı bir çöp kutusuna gönderilir. Teknoloji, güçlü emiş sağlar, ancak aynı zamanda vakumun tıkanma olasılığını da azaltır. Vakumu temizlemeyi bitirdiğinizde, boşaltın ve elektrikli süpürgeniz tekrar kullanıma hazırdır.

Turkcell Pasaj Avantajlarıyla Dyson Toz Torbasız Süpürge Fiyatları

Evinizin benzersiz temizlik ihtiyaçlarına ve bütçenize uygun farklı Dyson elektrikli süpürge türleri vardır. Tüylü bir arkadaşınızla yaşıyorsanız, Dyson hayvan süpürgesi mükemmel seçimdir. Bu elektrikli süpürgeler, ihtiyaçlarınıza ve depolama alanınıza uyacak şekilde hem dik hem de el tipi seçeneklerde mevcuttur. Halı veya kanepenizdeki köpek veya kedi tüylerini bir fırça çubuğunun etrafına sarmadan temizleyebilen, dolaşmayan bir türbin aracına sahiptirler. Dyson markası, en son teknoloji ve şaşırtıcı kalite ile eş anlamlıdır. Dyson elektrikli süpürge çeşitlerimiz, rakipsiz emiş gücü sayesinde evinizi temiz ve güzel tutmak için tasarlanmıştır. Evcil hayvan tüylerinizi temizlemenize, parke zeminleri tozsuz tutmanızı veya halı diplerinde biriken kalıntıları derinlemesine temizlenmesini sağlar. Belirli modeller, derinlemesine temizlik, tüm ev temizliği, günlük temizlik veya çok yönlü temizlik için tasarlanmıştır. Dyson toz torbasız elektrikli süpürgeler, mobilya, köşe veya herhangi bir dar alanda kolay manevra yapmak için Dyson Ball™ teknolojisine sahiptir. Temizlikten ödün vermeden işi daha hızlı yapmak için elektrikli süpürgenizi odanızın etrafında kolayca döndürün. Dyson ayrıca kablosuz elektrikli süpürgeler sunar. Bu hafif elektrikli süpürgeler tüm zemin tipleri için uygundur, böylece halı kaplı yatak odanızdan parke mutfağınıza tek bir cihazla sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Zemin temizliğinde dik kablosuz seçeneğini kullanırken, kanepenizi temizlemek veya ulaşılması zor alanlara girmek için elde taşınır moda geçebilirsiniz. Şarjlı Dyson elektrikli süpürgeler, perde ve tavanları temizlemeniz için yeterince hafiftir. Dik ve kablosuz elektrikli süpürgeler, tek bir düğmeye basarak haznedeki tozu boşaltabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Dyson Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Nasıl Boşaltılır?

Tüm Dyson elektrikli süpürgeler torbasız olduğundan toz torbalarını değiştirmeniz veya satın almanız gerekmez. Bunun yerine, içindeki kir maksimum çizgiye ulaştığında şeffaf toz haznesini boşaltmanız gerekecektir. Dyson'ının toz haznesinin nasıl boşaltılacağı, sahip olduğunuz modele bağlıdır.

Hangi Dyson Toz Torbasız Elektrik Süpürgesini Almalıyım?

Genel olarak, silindir süpürgeler çok yönlü ve manevrası daha kolaydır. Doğru zemin aletiyle, elektrikli süpürgeler, farklı zemin türleri arasında daha yumuşak geçişler sağlayabilir, ancak çoğu insan için bunlar esas olarak parke zeminlerde kullanılabilen elektrikli süpürgelerdir. Dik elektrikli süpürgeler, her odada kalın veya yüksek tüylü halı bulunan evlerde en uygunudur. Özellikle halı kaplı alanlar için en iyi temizliği sağlar.

Dyson Elektrikli Süpürge Başlığı Nasıl Değiştirilir?

Elektrikli süpürge üzerindeki rulo fırça, makineden kolayca kayarak değiştirilmesini kolaylaştırır. Fırçanın bir ucu dışarı kaydığından, fırçayı makineden tamamen çıkarmak için fırçanın diğer ucunu tutma kayışından çekmeniz yeterlidir. Aynı şekilde tutma kayışına doğru iterek daha yeni bir rulo fırça ile değiştirebilirsiniz.

Süpürge Filtresi Nasıl Değiştirilir?

Filtrenizi ılık su kullanarak yıkayabilirsiniz. Yıkama işleminden sonra filtrenin doğal şekilde kurumasına izin verilir. Elektrikli süpürgenin zarar görmesini önlemek için makineye yerleştirmeden önce filtrenin tamamen kuru olması gerekir.

Daha Fazla