Sepet 0

Karaca Toz Torbasız Elektrikli Süpürgeler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (7769 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Temizle

Evinizin Toz Derdinden Kara Süpürgelerle Kurtulun

Yaşam alanlarında temizlik ve hijyen arayan bireyler için olmazsa olmaz özelliklere sahip olan Karaca toz torbasız süpürgeler, üst düzey performansları ile öne çıkar. Kaliteli materyalleri, fonksiyonel ekipmanları ve yüksek emiş güçleri ile kullanıcılarına memnuniyet dolu bir performans sergileyerek evinizi derinlemesine temizler. Yüzeylerdeki en ufak toz taneciklerini bile başarılı bir şekilde haznesine hapsederek yaşam alanlarınızı hijyenik bir ortama çevirmenize olanak tanır. Temizlik sürecinize kolaylık ve pratiklik kazandıran bu ürünler sayesinde daha az zaman ve enerji harcayarak yaşam alanlarınızı temizleyebilirsiniz.

Şık ve Kaliteli Karaca Toz Torbasız Süpürgeler

Gelişen teknolojiyle birlikte temizlik anlayışına yeni bir soluk getiren Karaca toz torbasız süpürge modelleri, kullanıcılarına zahmetsiz temizliğin kapılarını aralar. Şık tasarımları ile yaşam alanlarınızın dekorasyonu ile de uyum içerisinde bulunan bu ürünler estetik açıdan da beklentinizi karşılamayı başarır. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen Karaca markasına ait toz torbasız elektrikli süpürgeler, çarpma ve darbelere karşı dayanıklı bir performans sergileyerek uzun soluklu bir deneyim sunar. Modern teknolojik imkanları kullanarak evinizi zevkle temizlemek istiyorsanız sizler de toz torbasız süpürge avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Rahat ve pratik kullanım fırsatları ile hazırlık sürecinde dahi zaman kaybetmenize izin vermez ve temizlik süresini minimuma indirir. Enerjinizi ve vaktinizi farklı işlerinize yönlendirmenizi mümkün kılan bu süpürge sayesinde sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmeniz mümkündür.

Temizliği her zamankinden daha eğlenceli ve pratik hale getiren toz torbasız süpürgeler, hijyen açısından da beklentiyi karşılayan bir performans sergiler. Şeffaf toz haznesi, biriken toz miktarını görebilme olanağı tanır. Toz haznesini temizleme zamanınızı kolayca takip edebilir böylece makinenizin emiş gücünü koruyabilirsiniz. Kapalı alanlar için uygun kullanım koşulları sunan toz torbasız bu süpürgeler üstün çekim gücü sayesinde zeminde yer alan en ufak toz tanesini bile süpürerek yaşam alanlarınıza tam bir temizlik sunar. Şık ve modern tasarımları ile evinizde kolayca muhafaza edeceğiniz bu ürünler hafif yapıları sayesinde temizlik esnasında yorulmanıza izin vermez. Üst düzey performansı, şık tasarımı ve konforlu kullanımı ile ön plana çıkan Karaca toz torbasız süpürgeler ile sizler de memnuniyet dolu bir deneyim elde edebilirsiniz.

Karaca Toz Torbasız Süpürgelerin Öne Çıkan Özellikleri

Yaşam alanlarının temizliğinden sorumlu olan toz torbasız süpürgeler; hızı zahmetsiz ve etkili performansları ile kullanıcılarına memnuniyet dolu bir deneyim sunar. Ergonomik tasarımı sayesinde kullanım açısından sizlere büyük bir kolaylık sunan Karaca toz torbasız elektrikli süpürge ürünleri, parçalara ayrılabilen yapısı sayesinde kolayca muhafaza edilebilir. Yüksek emiş gücüne sahip toz torbasız süpürgeler zemin üzerine tam baskı uygulayarak kapsama alanı içindeki tüm bölgedeki tüm nesneleri haznesine hapseder. Hafif tasarımı işlem esnasında kolayca hareket ettirmenize olanak tanır ve böylece yorulmanıza engel olur. Halı, parke, fayans, mermer gibi zeminlerle tam bir uyum içinde çalışan Karaca toz torbasız süpürgeler, geniş toz hazneleri ile kesintisiz temizliğin kapılarını aralar. Başarılı tekerlek ve fırça sistemine sahip özel başlığı, hareket edebilir olma özelliği sayesinde en dar köşelere bile kolayca ulaşabilir.

Paslanmaz metal kullanılarak üretilen aksamları, uzun ömürlü bir performansa imza atar. Kaliteli materyalleri darbe ve çarpmalara karşı uzun ömürlü bir deneyim sunar. 6 metreye kadar uzayabilen kabloya sahip olan Karaca markasına ait toz torbasız süpürgeler, geniş bir hareket alanı sunar. Kesintisiz temizliğin kapılarını aralayan toz torbasız süpürgeler, Hepa filtre sistemi ile sağlıklı bir temizlik sunar. Dışarıya toz aktarımı minimum seviyede tutan bu ürünler, haznede biriken tozu dışarıya aktarmaz ve temizliğin başarılı bir şekilde tamamlanmasına olanak tanır. Karaca toz torbasız süpürge özellikleri, farklı beklentilere cevap verir ve böylece temizlik esnasında ihtiyaç duyulan tüm koşullar karşılanmış olur.

Ergonomik Karaca Toz Torbasız Süpürge Modelleri

Toz torbasız süpürge denilince akla ilk gelen markalarından biri olan Karaca, Vantuz 4 ürünü ile kullanıcılarından tam puan almayı başarır. Karaca Vantuz 4 modeli, 210 W değerindeki maksimum çekim seviyesi ile zeminde yer alan en ufak toz partiküllerini bile saniyeler içinde temizlemeyi başarır. 3,15 litre kapasitesindeki geniş toz haznesi ile tek seferde tüm evinizi derinlemesine temizleyebilir, temizlik sonunda hazneyi kolayca boşaltabilir ve yeni temizlik içim süpürgenizi hazır halde bekletebilirsiniz. 1000 gramlık ağırlığı ile hafif ve taşınması kolay bir performans sergileyen bu ürün, 40 x 38 x 59 cm ölçülerindeki boyutuyla işlem sırasında ekstra zahmete girmenize izin vermez. Evinizdeki en önemli yardımcınız konumunda olan bu ürün, siyah renkli şık tasarımı ile dikkatleri üzerine toplamayı başarır.

75 dB seviyesindeki ses şiddeti ses kirliliğinin de önüne geçerek günün her saatinde çalıştırabilmenizi mümkün kılar. Oldukça basit ve pratik bir kullanıma sahip olan bu süpürgeyi çalıştırmak için kablosunu prize takmanız yeterlidir. Kablosunu taktıktan sonra ana gövde üzerinde yer alan seviye paneli üzerinden çekim gücünü ayarlayıp solda yer alan açma kapama düğmesine basarak temizliğinizi başlatabilirsiniz. Son derece pratik ve kolay bir kullanım toz torbasız süpürgenizi, işleminiz bittikten sonra kablosunu toplayarak muhafaza edebilirsiniz. Kompakt ve fonksiyonel tasarımları ile derinlemesine temizliğin kapılarını aralarken sizlere de büyük bir kolaylık sunan toz torbasız süpürgeler ile evinize aradığınız hijyenik atmosferi kazandırabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Karaca Toz Torbasız Süpürgeler Turkcell Pasaj’da!

Teknolojik haberleşme cihazlarında küçük ev aletlerine, hobi ürünlerinden dijital servislere kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Turkcell Pasaj, orijinal ve güvenilir hizmeti ile ön plana çıkar. Lisanslı ürünleri ile kullanıcı kitlesine yüzde yüz orijinal ürün desteği sunan Turkcell Pasaj, Karaca markasına ait toz torbasız elektrikli süpürge temini noktasında da başarılı bir performans sergiler. Güvenilir ve hızlı alışverişin kapılarını aralayan Firma, uygun fiyat avantajları ile ekonomik bir politika benimser. Bu bağlamda Turkcell Pasaj, Karaca toz​ torbasız elektrikli süpürge fiyatları noktasında memnuniyet temelli bir deneyim yaşamanıza olanak tanır. Ekonomik fiyat avantajları ile sunulan toz torbasız elektrikli süpürgeler ile sizler de yaşam alanlarınızı bütçeniz doğrultusunda sorunsuz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Kalitesi, yüksek performansı ve şık tasarımı ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Karaca toz torbasız süpürgeler ile sizler de yaşam alanlarınızı yorulmadan, zaman kaybetmeden başarılı bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Karaca Markası Hangi Ülkeye Aittir?

1973 yılında İstanbul’da kurulan Karaca, Türkiye menşeli yüzde yüz yerli üretim bir markadır.

Karaca Toz Torbasız Süpürgede Hangi Filtre Kullanılır?

Karaca toz torbasız süpürgelerde Hepa filtre kullanılır. Hepa filtrenin 10, 11, 12, 13, 14 gibi farklı numaraları filtre ürünleri seviyeleri vardır. Filtre numarası büyüdükçe filtre edilen partikül seviyesi de artar.

Karaca Toz Torbasız Süpürgelerin Toz Hazneleri Nasıl Temizlenir?

Toz haznesini temizlerken kullanım talimatlarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Üst tutma kolunda yer alan düğmeye basarak toz haznesini gövdeden ayırabilirsiniz. İçinde biriken toz ve tüyleri boşalttıktan sonra hazneyi nemli bir bez yardımıyla temizleyebilir ve ardından kuru bir bezle kurulayarak temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Temizliğini gerçekleştirdiğiniz hazneyi tekrar yatağına oturtarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Daha Fazla