Arnica ET14300 Tesla Premium Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

FEMAR ELEKTRİKLİ EVALET İNŞ GIDA İNTERNMAĞ SAN VE TİC LT ŞT-138687

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

FEMAR ELEKTRİKLİ EVALET İNŞ GIDA İNTERNMAĞ SAN VE TİC LT ŞT-138687

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güvenli Kullanım Sunan Geniş Toz Haznesi

3 litrelik geniş toz haznesi sayesinde emiş gücünü kaybetmeden temizlik yapabilirsiniz. 3 aşamalı toz haznesi kilit sistemi süpürgeyi taşırken veya kullanırken tozların etrafa dökülmesini önler. Hazne sapındaki mekanizma süpürge yatay konumdayken kilitlenerek toz haznesinin çıkmasını önler. Ayrıca haznenin kapağını sabitlemeyi unutsanız dahi süpürge çalıştığında otomatik olarak kapanır.

En Küçük Toz Partiküllerini Bile Süpürün

Cyclone Max siklon teknolojisi girdap etkisi oluşturarak en küçük toz parçalarının dahi süpürgenin içerisine çekilmesini sağlar. Etkili vakum gücü sayesinde eviniz gözle göremediğimiz kirleticilerden dahi arınır.

Temizliğin Etkisini Arttıran Filtreler

HEPA 13 filtre özellikle astıma ve alerjiye neden olan ince tozları yakalayarak ortam havasının filtrelenmesine yardımcı olur. Motor koruma filtresi ise süpürgenin emiş gücünü kaybetmeden yüksek performansla çalışmasına katkıda bulunur. Yıkanabilir özellikteki HEPA 13 ve motor filtresi süpürge verimini artırmakla kalmaz aynı zamanda bütçenize de katkı sağlar.


Farklı İhtiyaçlar için Geliştirilen Özel Başlıklar

Turbo başlıklı süpürge ucu sayesinde daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Yüksek emiş gücüne ek olarak dönen fırçalı turbo başlık yardımıyla evcil hayvanlarınızın tüylerini tek seferde kolayca temizleyebilirsiniz. Turbo başlığa ek olarak dar alanları, koltukları, perdeleri ve sert zeminleri etkili şekilde süpürebileceğiniz 5 farklı süpürge ucu daha vardır.

Tek Elle Kolay Kontrol

Temizliği etkili ve pratik hale getiren süpürgeyi kontrol etmek için cihazın gövdesine doğru eğilmenize gerek yoktur. Tutma sapında yer alan kumandayı tek elle kolayca kullanarak süpürgeyi çalıştırabilir ve emiş gücünü ayarlayabilirsiniz. Ayrıca küçük aparatları aksesuar tutucu yardımıyla tutma koluna takabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda hızlıca erişebilirsiniz.

Pratik Kullanım Sunan Ünite Tasarımı

Ayağınızla kontrol edebileceğiniz şekilde tasarlanan açma kapama ve kablo sarma düğmelerini tek dokunuşla kolayca aktif hale getirebilirsiniz. LED ışıklı gösterge paneli sayesinde motoru hangi emiş gücünde kullandığınızı rahatlıkla görebilirsiniz. Panelin iki yanında yer alan tuşları kullanarak motor gücünü arttırıp azaltabilirsiniz.

Size Uyum Sağlayan Süpürge

8 metre uzunluğundaki güç kablosu dahil toplam 11 metre çalışma yarıçapı sunan Tesla Premium özgürce hareket etmenize yardımcı olur. Patentli teleskobik emiş borusunu boyunuza göre ayarlayarak süpürge yapmayı daha konforlu hale getirebilirsiniz. Alçak ve yüksek alanları süpürürken de teleskopik borudan faydalanabilirsiniz.


Hassas Yüzeylerde Bile Etkili Sonuçlar

Farklı yüzeylerde daha verimli temizlik yapmanız için süpürgenin LED ekranında perde, koltuk, halı ve sert zeminler için tavsiye edilen emiş gücünü gösteren işaretler vardır. Bu işaretler ve uygun süpürge uçlarının yardımıyla süpürdüğünüz zeminlere zarar vermeden etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Motor gücü : 750 W
  • Ses seviyesi: 71 dB
  • Yıllık enerji tüketimi: 25.9 kW
  • Enerji sınıfı: A
  • Teleskobik emiş borusu uzunluğu: 102 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ARNİCA ET14300 TESLA PREMİUM SÜPÜRGE
Üretim Yeri
Türkiye
Emısgucu
750
Çalışma Süresi
SÜRESİZ
Emiş Gücü Ayarı
BELİRTİLMEMİŞ
Toz Haznesi
VAR
Akıllı Telefon İle Kontrol
YOK
Toz Sensörü
VAR
Güç (w)
750 W
Akıllı Navigasyon
YOK
Hepa Filtre
VAR
Motor Gücü
BELİRTİLMEMİŞ
Otomatik Şarj
BELİRTİLMEMİŞ
Turbo Başlık
VAR
Gürültü Düzeyi (db)
74
Siklon Filtre
BELİRTİLMEMİŞ
Toz Torbası Hacmi
YOK
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
BELİRTİLMEMİŞ
Wi-fi Desteği
YOK
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
ROZE ALTIN
Ana Renk
ROZE ALTIN
Orıjınal Renk
ROZE ALTIN
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ARNICA
Henüz yorum yok