Arnica ET14411 Pika Turbo Elektrikli Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 09.07.2022
RENK

FEMAR ELEKTRİKLİ EVALET İNŞ GIDA İNTERNMAĞ SAN VE TİC LT ŞT-138687

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mükemmel Emiş Gücüne Sahip A Sınıfı Süpürge

A sınıfı süper emiş gücüne sahip Arnica ET14411 Pika Turbo elektrik süpürgesi, toz ve kirlerin tamamını emerek yaşam alanlarınıza temiz bir görünüm kazandırır.

Yüksek Performans ile Zamandan Tasarruf

Yenilenen süpürme ucu ile yüksek performans sergileyen ürün, temizlik için ayırmanız gereken süreyi minimuma indirerek kendinizle geçireceğiniz değerli anları çoğaltır.

Yıkanabilir AFS Filtre

Yıkanabilir AFS filtre özelliği sayesinde pratik bir biçimde temizlenerek uzun ömürlü kullanım sağlayan bir elektrikli süpürgedir.

Şık Tasarım ve Kolay Kullanım

Karamel renkli modern görünümüyle şık bir tasarım ürünü olan Arnica ET14411 Pika Turbo elektrik süpürgesi estetik beklentileri de karşılar.

Otomatik Çek-Bırak Kablo Sarıcı

Çek-bırak kablo sarıcı içerisine otomatik olarak sarılan elektrik süpürgesinin kablosu ile süpürme sonrası kabloyu toparlamanıza gerek kalmaz.

Kapsamlı Erişim Alanı

8 metrelik erişim alanı ve 5 metrelik kablosu ile evinizin pek çok odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün ile tek seferde temizliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Az Gürültü ve Verimli Çalışma

75 Dba değerinde minimum gürültü ile verimli bir çalışma performansına sahip olan Arnica ET14411 Pika Turbo elektrik süpürgesi 2.5 litrelik toz haznesine sahiptir.

Perde ve Koltuk Temizleme Aparatlı

Koltuk temizleme aparatı, dar uçlu boru, aksesuar askısı ve perde fırçası da ürünle birlikte sizlere sunulmaktadır.

Teknik Özellikler

  • Ses seviyesi : 75 dB
  • Kablo uzunluğu : 5 m
  • Erişim alanı : 8 m
  • Watt : 750
  • Toz haznesi : 2,5 litre
  • Kablo tipi : Otomatik kablo sarıcı (Çek-bırak)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.