Ugreen Type-C 3.5mm Kulaklık ve Şarj Dönüştürücü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Portatif Tasarım

Kulaklık çıkışı bulunmayan yeni nesil akıllı telefonlarınızdan kulaklık çıkışı almanızı sağlayan Ugreen Type-C 3.5mm Aux ses adaptörü, basit yapısı ile oldukça kullanışlıdır. Aynı zamanda yanında bir adet Type-C girişi bulunan Ugreen Type-C 3.5mm Aux ses adaptörü, akıllı telefonunuzun Type-C soketini tek bir işlem ile meşgul etmez. Bu sayede müzik dinlerken aynı anda akıllı telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

Fonksiyonel Kullanım

Ugreen Type-C 3.5mm Aux ses adaptörü, akıllı telefonlarınızdan kulaklık çıkışı almaya ve Type-C girişi ile telefonunuzu şarj etmeye yardımcı olur.

Özellikler

  • Ürün Kodu: 50596
  • Giriş: Type-C
  • Çıkış: Type-C + 3.5mm Aux
  • Boyutlar: 33.8 x 9.8 x 19.3mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.