Swiss Charger SCA-30009 Manyetik Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Manyetik Telefon Tutucu

Üstün manyetik tutucu özelliği ile cep telefonlarını güvenli ve pratik şekilde sabitler. Telefon tutucu panelinde yer alan 6 adet güçlü mıknatıs ile cep telefonunun sabitlenmesini sağlar. Sürüş sırasında sürücünün dikkati dağılmadan cep telefonuna ulaşarak kolay bir şekilde telefon kullanımına imkân tanır.

Pratik Araç İçi Sabitleme

Aracın içerisinde yer alan havalandırma menfezine kolaylıkla yerleştirilir. Sürücünün konumuna yakın olan havalandırma kısmına sabitlenerek seyir hâlindeyken cep telefonuna hızlı şekilde ulaşması sağlanır. Bu sayede yolculuğun daha güvenli olması için katkı sağlar.

360 Derece Dönebilen Başlık

Tüm yönlere dönebilen başlık sayesinde menfez üzerinde bulunan cep telefonu tutucu, sürüş sırasında telefonun dik veya yan konumda kullanılmasını mümkün kılar. Gereksinimlere göre ayarlanabilir olması sebebiyle konforlu bir yolculuk vadeder.

Güçlü ve Sağlam Donanım

Swiss Charger manyetik telefon tutucu, iç donanımı ve manyetik gücü sağlayan mıknatısları ile üstün kaliteye sahip bir aksesuardır. Cep telefonlarını, güvenilir şekilde sabitler ve uzun yolculuklarda dahi rahat bir kullanım sunar. Ayrıca, güçlü donanımı sayesinde uzun yıllar kullanılan bir aksesuardır.

Navigasyon Takibi için İdeal

Yolculuk sırasında cep telefonu ile navigasyon aracılığıyla rota takibi yapabilmeyi mümkün kılar. Eller serbest şekilde yol tarifini takip ederek rahat bir seyahat geçirmeyi ve navigasyon/cep telefonu kullanımını sağlar.

Genel Özellikler

  • Marka: Swiss Charger
  • Model: SCA-30009
  • Ürün Tipi: Telefon Tutucu
  • Ürün Özelliği: Manyetik
  • Manyetik Donanım: 6 Adet Mıknatıs
  • Kullanım Şekli: Havalandırma Menfezine Sabitleme
  • Başlık Fonksiyonu: 360 Derece Dönebilen Başlık
  • Kullanım Olanakları: Kılıflı/Kılıfsız

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.