i-Stone Araç İçi Telefon Tutacağı Mıknatıslı Peteğe Takılan

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.04.2022
RENK

ŞAHİN FİDAN

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

i-Stone Mıknatıslı Peteğe Takılan Araba Telefon Tutacağı

Pek çok akıllı telefonu, GPS cihazlarını ve kılıfları tutabilmek için tasarlanan mıknatıslı araba telefon tutacağı, evrensel bir montaj çözümü sağlar. Dış ve iç metal plaka seçeneği sunan ürün, montaj konumuna kolayca yapışabilen ve çıkarılabilen bir bant ile üretilmiştir. 6 Ib’lik çekme kuvvetine sahip olan araba tutacağı, kullanıcılarına güçlü bir tutuş sağlar. Aynı zamanda cihazdaki titreşimleri en aza indirirken tek tıklamada kilit ve bırakma özelliğine sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Alanı: Telefon Tutucu
  • Çekme Kuvveti: 6 Ib
  • Mıknatıslı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.