Cellularline Handy Force Drive Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TURKCELL

Mersis No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Nesil Araç İçi Tutucu

Handy Force Drive yeni nesil manyetik araç içi akıllı telefon tutucusu, onu güvenli, güçlü, basit ve emniyetli hale getiren özel Mag4 manyetik teknolojisi ile yapılmıştır. 

Evrensel Kanca

Arkadaki evrensel kanca sayesinde Handy Force Drive, hava deliklerine takılabilir ve tutucu ile araç arasında tam entegrasyonu garanti eder. 

İki Farklı Boyut, Yapışkan Metal Plaka

Yapışkan metal plaka iki farklı boyutta mevcuttur ve telefonun arkasına, kasanın içine veya pil bölmesine yerleştirilebilir. Handy Force Drive, telefonunuzla kesinlikle hiçbir paraziti garanti etmediği için güvenli bir araç içi tutucudur: dört karşıt kutbu sayesinde mıknatıs, gücünü, içinden geçmeden yapışkan metal plaka üzerinde yoğunlaştırır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.