TP-Link TL-WA901N 450 Mbps 2.4 Ghz Kablosuz Access Point

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Çoklu Çalışma Modu

Çoklu çalışma modu, sert kablolama konumları için kolayca bir kablosuz ağ oluşturmanıza veya kablosuz ölü bölgeleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.

Kablosuz Ağ Hızı ve Geniş Menzil

TP Access Point, akıllı anten teknolojisine sahip üç anten ile aynı anda çalışır. Bu teknoloji sayesinde IEEE 802.11n Advanced MIMO teknolojisini kullanır ve uzun mesafelerde veya fiziksel engellerle seyahat ederken parazitlerden etkilenmeden ideal kullanım sunar.

TP-Link 450 Mbps Kablosuz Access Point

TP-Link Wireless N Erişim Noktası TL-WA901N, ölçeklenebilir bir yüksek hızlı kablosuz N şebekesini kurmak veya genişletmek, oyun konsolu, dijital medya adaptörü, yazıcı veya depolama gibi bir Ethernet cihazını kablosuz bir ağ ile geliştirmek için tasarlanmıştır.

İyileştirilmiş Ağ Özellikleri

Access Point, kablosuz ağınızın deneyiminizi her zamankinden daha esnek hale getiren çok sayıda farklı işlevi destekler. Download, upload, oyun, video akışı veya kullanmak isteyebileceğiniz başka bir online özellik için daha iyi bir internet deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bina ve Engeller için İdeal

Bir küçük ofis veya büyük bir ofis dairesi, bir çelik ve beton binalarda bile kablosuz performansın inanılmaz bir şekilde iyileştirilmesine yardımcı olur. Ayrıca uzun mesafeli bir bağlantı sırasında kablosuz ağa kolayca erişebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK TL-WA901N 450 MBPS 2.4 GHZ KABLOSUZ ACCESS POİNT
Orıjınal Renk
BEYAZ
Henüz yorum yok