Tp-link Re200 Ac750 Kablosuz Menzil Genişletici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı Ethernet Bağlantısı

Menzil genişletici Ethernet bağlantısı üzerinden akıllı TV, PC, oyun konsolu, DVR, dizüstü bilgisayar gibi cihazlara kablolu ağ hizmeti sunar.

WPS Tuşu Zahmetsiz Kurulum

Elektrik prizine takılarak monte edilen menzil genişleticiyi kullanmak için modem üzerindeki WPS tuşuna 2 dakika basılı tutmanız yeterlidir. Router’a bağlanan menzil genişleticiyi herhangi bir başka işlem yapmadan kullanmaya başlayabilir, hassas ayarlar için tarayıcıdan arayüzüne bağlanarak kolayca yapabilirsiniz.

Kablosuz AC Wi-Fi Standardı ile Dual Band

TP-Link RE200, hızlı kablosuz ağ standardı kullanır ve 2,4 GHz’de 300 Mbps ve 5 GHz’de 450 Mbps frekans bandında ağı destekler. Yüksek hızlı ağ sunmak için dual band kullanan menzil genişletici sayesinde yüksek çözünürlüklü videolar izleyebilir, online oyunlar oyunlar izleyebilirsiniz.

Kablosuz Menzil Genişletici ile Kararlı Ağ

TP-Link Wi-Fi amplifikatörü ile mevcut bir kablosuz ağın kapsama alanını ve sinyal gücünü kolayca genişletebilir daha geniş bir çerçevede ağ hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede ağın ulaşamadığı alanlara da Wi-Fi sağlayarak evinizin, ofisinizin ya da ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir yerin kapsama alanını genişletebilirsiniz.

Birden Fazla Odaya Kurulum İmkanı

Her odaya ayrı bir genişletici yerleştirebileceğiniz gibi engelsiz alanlarda (sağladığı menzil çerçevesinde) dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK RE200 AC750 KABLOSUZ MENZİL GENİŞLETİCİ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Henüz yorum yok