TP-Link Deco M4 1200 Mbps 5 Ghz Wi-Fi Mesh Sistemi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

TP-Link Uygulamasından Kontrol Edin

Uygulama sayesinde kolay kurulum, ebeveyn kontrolleri, misafir ağı yönetimi, uzaktan ağ yönetimi, aylık raporlar ve daha pek çok seçeneğiniz bulunur.

100 Cihaza Kadar Bağlantı Teknolojisi

Deco M4, 802.11ac kablosuz teknolojisi sayesinde eski nesil yönlendiricilere göre üç kata kadar daha hızlı bağlantı sağlar. Deco bu nedenle 100 cihaza kadar gecikmesiz bağlantı sağlayabilir.

TP-Link Deco M4 300 Mbps 5 Ghz Wi-Fi Mesh Sistemi

TP-Link Deco M4, çok odalı bir WiFi sistemidir ve evinizin her köşesinde güçlü bir Wi-Fi sinyali sağlamanın en kolay yolunu sunar. Wi-Fi 5 desteğine sahiptir, 100 cihaza kadar destekler ve internette gezinme, e-posta gönderme ve indirme gibi temel ağ görevleri için idealdir.

Artırılabilir Menzil Avantajı

Daha fazla kapsama alanı istediğinizde sadece başka bir Deco birimi eklemeniz yeterlidir. Uygulama üzerinden kolayca tanıtarak evinizin, ofisinizin ya da kullanacağınız herhangi bir alanın en verimli bölgesine yerleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablolu ve Kablosuz Kullanım Kolaylığı

Kablosuz bağlantılar ve isteğe bağlı Ethernet ana taşıyıcısı, daha da hızlı ağ ve kesintisiz menzil için Deco birimlerini birbirine bağlamak için birlikte çalışır.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK DECO M4 1200 MBPS 5 GHZ Wİ-Fİ MESH SİSTEMİ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Henüz yorum yok