Erufas 14 Pro Selfie Işığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.05.2022
RENK

MUHAMMET ALİ CABA-138613

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

En Kaliteli Videoları Çekin

YouTube ve diğer mecralar üzerinden yayın yaparak, video çekerek kazanç sağlıyorsanız aradığınız profesyonel ürün, Erufas 14 Pro selfie ışığıdır. 14 inçlik ışık halkası ve fonksiyonel aydınlatma özelliği ile çekim kalitenizi üst seviyeye taşır.

Aynı Anda 3 Cihaza Bağlanın

Profesyonel çekimler için tek yönlü görüntü her daim yeterli olmayabilir. Aynı anda 3 farklı mobil cihaza bağlanan Erufas 14 Pro’yu, istediğiniz kanaldan kontrol edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrolün Tadını Çıkarın

Işık seviyesi ve rengini uzaktan yönetmenize olanak tanıyan kontrol sistemi ile kamera başından kalkmanız gerekmez. Video konsepti ve ortam atmosferine göre kayıt alırken bile ışığı yönetebilirsiniz.

16 Milyon Renk Desteği

Oyuncuların aşina olduğu RGB LED desteğini sunan Erufas 14 Pro ile çekimleriniz boyut atlar. 16 milyon renk desteği ile atmosfere göre stüdyonuz aydınlanır.

Profesyonel Çekimlerin Vazgeçilmezi

Işığın çekim kalitesi ve izlenme sayısı üzerindeki etkisini biliyor ve kaliteli bir ürün arıyorsanız doğru model Erufas 14 Pro! Canlı yayınlarda ve video hazırlarken renkli ışıkların çekiciliğinden yararlanabilirsiniz.

Tam Tur Döner Işık

İster odada ister stüdyoda kayıt yapın, ışığınız her zaman istediğiniz yere odaklanır. 360° dönebilen selfie ışığı sayesinde her an çekim yapmaya hazır olun.

Aynı Anda Kayıt Desteği

Kadraj sayısını artırmak için birden fazla cihazdan kayıt yapıyorsanız tam size göre! Aynı anda birden fazla cihazda kayıt yapabilme ve bağlanabilme özelliği sayesinde videolar tek açı ile sınırlı kalmaz.

Ayarlanabilir Ayak Sistemi

Işığı koyduğunuz alana ve aydınlatmak istediğiniz bölgeye göre ayarlama yaparsınız. Yaklaşık 160 cm yüksekliğe kadar açılan asansörlü ayak ile kendi setinizi kurabilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün: 14 Pro Selfie Işığı
  • Ayarlama: 160 cm Asansörlü Ayak, 360° Döner Açı
  • Yönetim: Uzaktan Kumanda, Mobil Cihazla Bağlantı (max 3)
  • Uyumluluk: Tüm Mobil Cihazlar
  • Dayanıklılık: Su, Düşme ve Darbelere Karşı Hassas
  • Renk: 16 Milyon
  • Işık: RGB LED
  • Kullanım: YouTuber, Yayıncı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.