Thronmax One Pro Kit M2P 96 kHz 24 Bit Profesyonel Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Özgür Mobil İletişim Sistemleri ve Tic.ltd. şti.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Vertigain Teknolojisi ile Profesyonel Akış Performansı

Dikey yönde hareket eden ses dalgalarını dağıtmadan 3 farklı yoğunlaştırıcı ile yakalayan Vertigain teknolojisi sayesinde klasik dijital mikrofonlara kıyasla yüzde 10 daha net ve kaliteli ses iletimi sağlar.

Ultra Detaylı Ses Kayıt Avantajı

24Bit/96KHz ses kaydı fonksiyonu bulunan Thronmax MDrill One Pro Kit, ultra detaylı ve zengin bir ses sunar. Bu sayede kayıtlarınızdaki en tiz sesleri dahi rahatlıkla duyabilirsiniz.

Ayrıcalıklı Kullanım Sunan Özel Kayıt Modları

POP filtre ile birlikte gelen başarılı cihazda 360 derece çift yönlü, çok yönlü, stereo ve kardioid olmak üzere 4 özel kayıt modu bulunur. Bu modlar sayesinde vokallerden enstrümanlara, podcast'lerden konferans görüşmelerine kadar pek çok etkinlik ve ses için kaliteli kayıt alabilirsiniz. 

 

Sürücüsüz Tak Çalıştır Kullanım

Anında kullanmaya başlama avantajı sunan tak çalıştır özelliği ile fark yaratan başarılı mikrofon, iMac, masaüstü bilgisayar, taşınabilir bilgisayar, oyun konsolları ve daha birçok cihaz ile uyumlu olarak çalışır. HD ses kaydı ve iletimi ile öne çıkan bu mikrofon kiti ile ev ortamında vokal ve enstrüman kaydı alabilir, elektronik enstrüman pratiklerinizi yapabilirsiniz.

 

Favori Uygulamalar ile Kullanım Avantajı

YouTube, Skype, Twitch, Discord, SoundCloud başta olmak üzere pek çok uygulama ile sorunsuz çalışır. Böylece Thronmax MDrill One Pro Kit mikrofonunuzu kullanarak online yayın yapabilir, oyun oynayabilir, arkadaşlarınızla konferans görüşme yapabilir, stüdyo kalitesinde kayıt yapabilirsiniz.

Eğlenceli LED Aydınlatma Efektleri

Thronmax MDrill One Pro Kit mikrofonun alt kısmında yer alan halka şeklindeki LED aydınlatma sayesinde ortamın ambiyansını değiştirebilir, 7 farklı hazır aydınlatma efekti arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sunan Akıllı LED Gösterge

Mikrofon üzerinde yer alan ışıklı LED gösterge sayesinde mikrofonun algıladığı sesi takip edebilir, kulaklığınıza iletilen ses üzerinde ihtiyaç duyduğunuz gibi ayarlamalar yapabilirsiniz.

Gecikmesiz Dinleme Sağlayan Kablo

3,5 mm kablo sayesinde sesinizi anında duyarsınız. Kayıt alırken aynı zamanda gerçek zamanlı dinleme olanağı da sunan bu kablo sayesinde herhangi bir gecikme yaşanma ihtimali ortadan kalkar.

Teknik Özellikler

  • Bit Hızı: 24 bit
  • Güç/Tüketim: 5 V/150 mAh
  • Frekans Tepkisi: 20Hz – 20kHz
  • Sample Hızı: 96kHz
  • Kablo Uzunluğu: 3 metre
  • Bağlantı Tipi: USB Type-C / 3,5 mm jack
  • Uyumluluk: Windows (Tüm Sürümler), Linux, Mac (iOS) ve PS4
  • Akıllı Ses Yakalama (SVC) : Var
  • Uzun Mesafe Kaydı (LDR): Var 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
THRONMAX ONE PRO KİT M2P 96KHZ 24BİT PROFESYONEL MİKROFON 35765
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
THRONMAX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
THRONMAX
Henüz yorum yok