Thronmax S1 Caster Boom Stand 3m Type-C USB 360 Derece Ayarlanabilir Kablo Klipsli Mikrofon Standı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

Özgür Mobil İletişim Sistemleri ve Tic.ltd. şti.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ayarlanabilir Mikrofon Standı

Yayın sırasında kullanım kolaylığı sağlayan özel tasarımıyla ön plana çıkan bir üründür. Ayarlanabilir mikrofon standı sayesinde sadece yayına konsantre olabilirsiniz.

360 Derece Dönebilen Avantajlı Kullanım

360 derece dönebilen avantajlı kullanımı, yayın yaparken hareket özgürlüğü sağlar. Bu sayede ses sorunsuz olarak dinleyicilere ulaşır ve kaliteli bir yayın yapabilirsiniz.

Birçok Mikrofonla Uyumlu

Thronmax mikrofonları ve birçok farklı yayın mikrofonuyla kullanabilmesi için tasarlanmış olan bir üründür. Montajı kolaylıkla yapılır ve kısa sürede tamamlanır.

Klipsli Kelepçe ile Bağlantı İmkanı

Klipsli kelepçe ile bağlantı imkanına sahiptir. Tüm menteşeleri elle sağlamlaştırabilirsiniz. Bu sayede başka bir alete ihtiyaç duymazsınız.  Kabloları da tutan klipsler sayesinde görüntü kirliliğinin oluşmasını engellemiş olursunuz.

Masaüstünde Rahat Kullanım

Montajını tamamladıktan sonra masaüstünde güvenle kullanmanıza fırsat sunar. Yayın stüdyosunda rahatlıkla kullanılabilecek avantajlı bir mikrofon standıdır. İstediğiniz her yerde mikrofonu kurup kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kolay Kurulum

Tekerlekli masaüstü boom kolu, 360 derece dönebilen yapısı ve 3 m kablo avantajıyla stüdyo ortamındaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özelliklerdedir.

Dahili Yay Tasarımı

Dahili yay sistemi sayesinde mikrofonun sallanması ve düşmesi gibi riskli durumların önüne geçilmesi sağlanır. Bu durum sorunsuz bir ses sistemi ve yayın için gereklidir.

Type-C USB Bağlantı

Type-C USB bağlantı birçok mikrofonla kullanılmasını sağlar. Böylece tek bir standı fonksiyonel olarak kullanma şansına sahip olursunuz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı: Type-C USB
  • Kablo: 3 m
  • Klips: Var
  • Uyumlu Olduğu Cihazlar: Standart tüm şok yuvaları
  • Dahili Yay Sistemi: Var
  • 360 derece ayarlanabilir.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.