Thronmax M3Plus Mdrıll Dome Plus USB 96 kHz 24 Bit HD Ses Kontrol Ledli Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Özgür Mobil İletişim Sistemleri ve Tic.ltd. şti.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Thronmax M3 Plus Mdrill Dome Ledli Mikrofon

Oyuncular, podcast yayıncıları, youtuberlar, saha kayıtları ya da konferans görüşmeleri için ideal bir profesyonel yayın mikrofonudur. Yüksek çözünürlüklü stüdyo kalitesini aratmayacak hd kayıtlar yapmanıza olanak sağlar. Thronmax M3 Plus Mdrill Dome Ledli Mikrofon, çok yönlü olduğu için kullanım ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz. Düet ya da röportaj gibi birden fazla kişi ile yayın yapmanıza imkan tanır. Masaüstü konumunda kullanıldığında 20 ila 40 cm uzaklığında sesi pürüzsüz ve net bir şekilde kayıt etmenizi sağlar. 

2 Farklı Kutup Deseni

Thronmax M3 Plus Mdrill Dome Ledli Mikrofon, Cardioid - Omnidirectional olmak üzere 2 farklı mod özelliğine sahiptir. Bu sayede mikrofonun sesi algılama seviyesini mikrofona olan konumunuza göre değiştirebilirsiniz. Cardioid mod seçeneği ile ön taraftan maksimum seviyede sesi kaydederken, arka taraftan minimum ses seviyesinde kayıt yapabilirsiniz. Omnidirectional mod seçeneği ile sesi her açıdan eşit bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Kullanışlı ve Şık Tasarım

Thronemax M3 Plus Mdrill Dome Ledli Profesyonel Yayın Mikrofonu, siyah ve metal tasarımıyla şık bir görünüm sunmasının yanı sıra ledli düğmesi ile ön plana çıkıyor. Bilgisayara taktığınızda orta kısımda yer alan led ışıklar sizi karşılıyor. Eğer mikrofon mute konumunda ise kırmızı ışık sabit olduğunda mikrofonun bilgisayar tarafından tanımlı olduğuna işaret ediyor. Oynar başlıklı tasarımı ve usb kablosunun L şeklindeki ucu sayesinde sorunsuz bir şekilde hareket ve pratik kullanım imkanı sağlıyor.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı: Aux - USB
  • Kulaklık Bağlantısı: Var
  • Kontrol Tipi: Tuş
  • Yönlendirme: Çok Yönlü
  • Ayaklık: Var
  • Ürün Boyutu: 110x110x205mm
  • Garanti Süresi: 24 Ay

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
THRONMAX M3PLUS MDRILL DOME PLUS USB 96KHZ 24BIT HD 2TİP KAYIT 3,5MM SES KONTROL LEDLİ MİKROFON
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
THRONMAX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
THRONMAX
Henüz yorum yok