Lunatic Sparrow 6400 DPI RGB LEDli Makrolu Oyuncu Mouse + Steelseries Mousepad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-141505

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Rekabetçi Oyunlar için Tasarlanan Gaming Mouse

6400 DPI hassasiyet ile en aksiyonlu oyunlarda dahi hızlı tepki vermenizi sağlayan Lunatic Sparrow gaming mouse sayesinde rakiplerinize karşı ekstra hızlı aksiyon alabilir, oyun içindeki silah seçimi, nişan alma, görüş alanı kontrolü gibi aksiyonları çok daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. 

Ultra Yüksek Mouse Yenileme Hızı

1000 Hz yenileme hızı ile oyun içindeki ani hareketleri takılmadan gerçekleştirerek rekabetçi oyun atmosferini destekler. Özellikle multiplayer online oyunlarda rakiplerinize karşı daha avantajlı bir oyun süreci vadeden bu özellik ayrıcalıklı bir oyun deneyim vadeder.

Işık Düzeyi Ayarlanabilen RGB Aydınlatma

Farklı renkler arasında geçişler sağlayan veya kullanıcının belirlediği renkler ile aydınlatma yapan RGB fonksiyonu, ayrıca nefes alma modu gibi farklı modlar ile oyun atmosferini destekler. Ayrıca dilerseniz RGB aydınlatma seviyesini azaltıp artırabilirsiniz.

Kesintisiz Oyun Deneyimi Sunan Butonlar

Oyun içinde pratik bir kullanım sağlayan Lunatic Sparrow gaming mouse, makro program ile dilediğiniz komutu atayabileceğiniz 6 butonu ile fark yaratır. Mouse üzerinde tam parmaklarınızın altına denk gelecek şekilde konumlandırılan bu butonlar konforlu ve hızlı bir kullanım sunar.

Hareket Özgürlüğü Sağlayan Kablo Uzunluğu

USB konnektör avantajı ile dikkat çeken Lunatic Sparrow gaming mouse, uzun örgü kablosu sayesinde hem hareket özgürlüğü sağlar hem de kolay deforme olmaz.

Göz Dolduran Şık Tasarım

Lunatic Sparrow gaming mouse üzerinde yer alan bal peteği deseni, RGB aydınlatma ile bir araya gelerek hem şık hem de oyun atmosferini destekleyen bir görünüm sunar. Oyuncu odası dekorasyonunu da destekleyen bu görünüm aynı zamanda RGB modu seçerek tarzınızı yansıtma avantajı da sunar.

Mouse Hareketlerini Destekleyen Mousepad

40x30 cm ölçülerinde tasarlanan ve geniş bir mouse kullanım alanı sunan Steelseries mousepad, oluklu desene sahip alt yüzeyi ile bulunduğu yüzeye sabitlenir. Bu sayede en hareketli oyunlarda dahi mouse’a ekstra kolay hareket edebileceği bir alan sağlar ve konumlandırıldığı yüzeyden ayrılmaz. 

Teknik Özellikler

 • Kullanım Amacı: Oyun / E-Spor
 • Bağlantı Şekli: Kablolu
 • Mouse Algılayıcı Tipi: Lazer
 • Mouse Formu: Sağ El
 • Mouse Hassasiyeti: max. 6400 DPI
 • Mouse Yenileme Hızı: 1000 Hz
 • Konnektör Türü: USB
 • Mouse Tuş Sayısı: 6
 • Tıklama Ömrü: 50 milyon
 • Kablo Uzunluğu: 180 cm
 • Mouse Kablo Özelliği: Örgü Kablo
 • Mouse Pad Ölçüsü: 700x300x3 mm
 • RGB: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.