Lunatic Hawk 6400 DPI RGB LEDli Oyuncu Mouse + Logitech Mousepad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-141505

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tam Zamanlı Takiple Oyunun Kazananı Olun

Oyuncuların beklentilerini fazlasıyla karşıyan Lunatic Hawk 6400 DPI mouse duyarlılığına sahiptir. En ufak hareketinizi bile kaçırmayan yüksek mouse hassasiyeti sayesinde hedefi ıskalamadan oyun oynayabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Yüksek Performans

3 milyon tıklama ömrü sayesinde farenin yüksek performansından uzun süre faydalanabilirsiniz. Yalnızca Lunatic Hawk’ı kullanarak pek çok oyunun kazananlar listesinde uzunca bir zaman adınızın yer almasını sağlayabilirsiniz.

Tek Tuşla Kombo Yapın

10 adet tuşa sahip olan makrolu mouse sayesinde oyunda hız kazanabilirsiniz. Her bir tuş için farklı görevler ve kombinasyonlar ekleyebilirsiniz. Böylece birkaç tuşla yapılan kombo hareketlerini tek tuşa basarak hızlıca yapabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilen Mouse Tasarımı

RGB renk modeline sahip LED aydınlatmayla farklı bir mouse deneyimi yaşayabilirsiniz. Değişik renklerde mouse aydınlatması sunan bu özellik sayesinde oyuncu kimliğinizi Lunatic Hawk’a yansıtabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir LED aydınlatma yardımıyla karanlıkta bile rahat bir şekilde oyun oynayabilir ve heyecanı arttırabilirsiniz.

Özgürce Hareket Edin

1,8 metre hasır kablo uzun ömürlü ve rahat bir kullanım sunar. Hasır kaplama sayesinde mouse kablosu kopmaya ve aşınmaya karşı direnç kazanır. 2 metreye yakın kablo uzunluğu özgürce hareket edebilmenizi sağlarken ani tepkilerde kablonun bilgisayardan çıkmasını engeller.

Sabit Pad ve Doğru Mouse Tepkisi

Lunatic Hawk mouse ile birlikte gelen Logitech oyuncu pad’in kauçuk tabanı farenin hareketi sonucu pad’ın toplanmasını engeller. Böylece oyun esnasında yapmak istediğiniz mouse hareketi doğru bir şekilde aktarılır.

Pürüzsüz ve Akıcı Pad Yüzeyi

Pürüzsüz ve düz bir zemin sunan Logitech oyuncu pad’i mouse hassasiyetinin en verimli şekilde çalışmasına yardımcı olur. Son derece düşük yüzey sürtünmesine sahip olan mouse pad en ince ve en hızlı hareketlerinizin bile hatasız bir şeklide aktarılabilmesini sağlar.

Kişisel Donanımınızla Turnuvalarda Farkınızı Gösterin

Beklentilerin üstünde hafif ve işlevsel bir tasarıma sahip olan oyuncu mouse’u ve mükemmel zemin hassasiyeti sunan mouse pad’ini istediğiniz yere kolayca götürebilirsiniz. Son derece hafif mouse ve rulo halinde taşınabilen pad sayesinde oyun turnuvalarına kendi donanımınızla katılabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Şekli: Kablolu
  • Kablo Uzunluğu: 1.8 metre
  • Mouse Algılayıcısı: Sunplus 6651B
  • Buton Sayısı: 10
  • DPI: 6400
  • Mouse Formu: Sağ el
  • Mouse Scroll-Tilt: Var
  • Mouse Tipi: Optik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.