Inca IMG-339 Chasca Kablolu Oyuncu Mouse 6 LED Softwear/Silent

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan fazla ürün vardır
RENK

CEYHUN UMURHAN-150231

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mükemmel Tutuş Kabiliyeti

Inca IMG-339 Chasca, oyuncular için tasarlanan yapısıyla mükemmel tutuş kabiliyeti sağlar. Bu sayede, oynadığınız oyunlarınızda başarının keyfine varırsınız.

Sessiz Tuş ile Gereksiz Mouse Gürültüsünü Önleyin

Inca IWM-231RB mouse ile tıklama sesini unutun. Kendiniz ve çevrenizdekiler için sessiz bir deneyimin keyfini çıkarın. Böylelikle  etrafınızdakileri rahatsız etme endişeniz olmadan ofisinizde ve evinizde tüm işlerinizi sessizce halledebilirsiniz.

7 Adet Tuş Tasarımı

Inca IMG-339 Chasca, 7 adet tuşu sayesinde oyunları kendi istediğiniz şekilde programlayabilmenizi sağlar. Bu sayede ayarlarınızı istediğiniz profilde kaydedebilir, daha fazla işi hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

RGB Detay

Oyun tutkunlarına özel olarak üretilmiş Inca IMG-339 Chasca mouseun 6 farklı RGB net ışık parlaklığına sahip renkleri ile oyun deneyiminiz daha da artar.

Özel DPI Ayar Tuşu

Oyun esnasında nişan alma pozisyonunda iken yüksek manevralar arasında seçim yapabilecek, her parmağınızla rahatlıkla ulaşabileceğiniz DPI ayar tuşu ile ışık hızında hızlıca geçiş imkanı bulabileceksiniz.

Özellikler

  • Tuş Sayısı: 7
  • Değişebilen 6 LED Işık
  • Sessiz Tuş Tasarımı

Genel Özellikler

Buton Sayısı
7
RGB
Yok
DPI
3200 DPI

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı
Kablolu

Henüz yorum yok