Lexon Oslo Alarm Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Lexon Oslo ile Güne Mutlu Başlayın

Lexon Oslo koleksiyonuna ait alarm saat, İskandinav tarzı ile yatak ve çalışma odalarınıza modern bir şıklık katar. Minimal tasarımı ve mat renkleri ile sade, aynı zamanda göz alıcıdır.

Altı Farklı Alarm Sesi

Oslo alarm saatin dahili olarak altı farklı çalma stili bulunur. Bu doğal zil sesleri arasından dilediğinizi seçip güne daha enerjik başlayabilirsiniz.

Örme Kumaş Ekran Teknolojisi

Özgün tasarımı ile odanıza dekoratif bir dokunuş getiren Lexon Oslo alarm saat, örme kumaştan güzel bir ekrana sahiptir. Herhangi bir komodin için şık bir aksesuar olan bu Lexon çalar saat, sabahları uyanmayı zor bulanlar için de ideal bir hediyedir.

Dokunmatik Erteleme

Alarm erteleme fonksiyonun olan alarm saati dokunarak erteleyebilir, tuşuna dokunarak kapatabilirsiniz. Saatin arkasında bulunan beş farklı tuş kombinasyonu ile tüm ayarları pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Telefon Şarjı için Bağlantı Noktası

Telefonunuzu şarj etmek için entegre USB-A bağlantı noktası bulunur ve bu sayede ihtiyaç duyduğunuzda alarm saat ile telefonunuza pil desteği sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Zil Sesi: 6 farklı ses
  • Malzeme: ABS
  • Erteleme: Var
  • Güç kaynağı: Mikro-USB
  • Pil: 2 AA
  • Ölçüler: 12,3 x 3,6 x 3,6 cm
  • Ağırlık: 220 g

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.