Petrix PD6031 20'li Jüp İp Kozalak ve Yıldızlı Dekoratif LED Aydınlatma

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

ABK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ-142031

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

LED Lambalar ile Uzun Ömürlü Kullanım

LED teknolojili lambalardan oluşan bu dekoratif aydınlatma oldukça düşük elektrik harcamasının yanı sıra uzun kullanım ömrü de sunar. Üzerinde kozalak ve yıldız figürleri bulunan bu aydınlatmayı yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Doğal Malzemeli Dekoratif Aydınlatma

Petrix LED aydınlatma, doğal hasır ip üzerine döşenen gerçek kozalaklar ve ağaç kabuğundan yapılmış yıldızları ile evinize otantik bir hava katmak için idealdir.

Geniş Alanlarda Kullanıma Uygun Tasarım

240 santimetre uzunluğunda olan Petrix aydınlatma, duvar ve yılbaşı ağacı süsleme gibi çeşitli dekoratif uygulamalarda kullanım avantajı sağlar.

Ev Dekorasyonunuz için Rustik Görünüm

LED lambalar ile birlikte 18 adet kozalak ve yıldız figürü içeren Petrix dekoratif aydınlatma, rustik ve doğal bir görünüme sahiptir. Bu görünüm sayesinde bahçeden balkona, salondan antreye kadar birçok alanın süslenmesinde kullanılabilir.

Güvenli Kullanım Sunan Bakır Tel

Petrix dekoratif aydınlatma, güvenli ve ısınmayan bakır tel ile donatıldığı için hem uzun bir kullanım ömrü sunar hem de çevreye zarar vermez. Bu sayede yaşam alanınızdaki dekoratif uygulamalarda güvenle kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uzunluk: 240 cm
  • Işık Rengi: Sarı
  • Pil Türü: AA Kalem Pil
  • Pil Sayısı: 2
  • LED Sayısı: 20

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.