Lexon Oblio Kablosuz Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Fonksiyonel Powerbank

Lexon'un Oblio kablosuz şarj istasyonu, çarpıcı tasarımı ile sadece akıllı telefonunuzu kablosuz olarak şarj etmek için değil, aynı zamanda hızlı ve etkili bir şekilde dezenfekte etmek için de uygundur.

Antibakteriyel Temizleme Özelliği

Telefonlar gün içinde farklı birçok yere temas ettiği için bakteri barındırabilen yüzeylere sahiptir. Antibakteriyel UV ışığı kullanan Oblio, akıllı telefonunuzun ekranındaki bakterilerin %99,9'unu 20 dakika içinde öldürür.

Kablosuz Hızlı şarj Desteği

Şarj istasyonu Qi sertifikalıdır ve tam bir akıllı telefon pili için yaklaşık 3 saatte şarj olur. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuzda daha kısa süre içerisinde telefonunuzu kullanılabilecek şekilde şarj edebilirsiniz.

Qi Alıcısı Telefonlar için Mükemmel Uyum

Oblio, genellikle kapağı dahil olmak üzere 8,3 cm genişliğe ve 1,05 cm kalınlığa kadar Qi alıcısı olan akıllı telefonlar için uygundur. Kablosuz şarj ünitesinin içerisine yerleştirdiğiniz telefonunuzla hemen bağlantı kurarak şarj etmeye başlar.

Doğru Yerleştirme için LED ışık

Oblio, doğru yerleştirme ve şarj durumu için bir LED göstergesine sahiptir ve bir USB-C şarj kablosuyla birlikte gelir. Bu sayede telefonunuzun şarj olduğundan emin olabilir, USB-C bağlantı noktası ile kablolu bağlantı kurarak diğer cihazlarınızı da şarj edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı türü : Qi teknolojili kablosuz, USB-C
  • Kapasite: 5000 mAh
  • Malzeme: ABS, Rubber
  • Ölçüler: Ø 7 x 17,5 x 13,6 cm
  • Ağırlık: 550 g

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.