iRobot Roomba i3+ Çöp İstasyonlu Akıllı Robot Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Üstün Teknoloji, Üstün Temizlik

Otomatik kir boşaltma sistemi ile Wi-Fi bağlantılı robot süpürge - Çift kauçuk fırça - Evcil hayvanlar için ideal - Kişiselleştirilmiş öneriler - Sesli asistan ve Imprint Link bağlantısı uyumlu

İhtiyaç Duyulan Yere Gider, Engellerden Kaçınır

Roomba® i3 robot süpürgeyle temizlik işini düşünmeyi bırakın. Reaktif sensör teknolojisi robotun sıkışmasını önlemeye yardımcı olurken, Dirt Detect ™ sensörleri de ekstra kirli alanları derinlemesine temizler.

30 Yılı Aşkın Robot Uzmanlığı ve Sürekli Yenilik

30 yıllık robotik uzmanlığı ve sürekli gelişen teknolojileri ile iRobot®, Roomba® robot süpürgeniz, dünyanın dört bir yanındaki evlerde zeminlerin tamamen temizlenmesine yardımcı olmak için optimize edildi. Roomba, Braava veya her ikisini birden seçin - zeminlerinizin temizlik ihtiyacını tek başlarına karşıladıklarını göreceksiniz.

Akıllı Bir Şekilde Temizler

Akıllı, düz hat navigasyonu, düzgün sıralar halinde anlamlı ve mantıklı bir şekilde temizlik yapmak için zemin izleme sensörlerini kullanır. İ3 / i3 + şarj edilmesi gerektiğinde, tam bir temizlik sağlamak için kaldığı yerden temizliğe devam eder.

Temizleme İşini Aylarca Düşünmeyin

i3 + kendi toz haznesini kendi boşaltır, böylece siz elinizi bile kirletmeden, aylarca süpürme işini unutmanın tadını çıkarırsınız. Toz hanesini 60 güne kadar kendi AllergenLock ™ toz torbasına boşaltır, bu da iki ay boyunca süpürmeyi düşünmemeniz demektir.

Küçük Toz mu? Büyük Kirler mi? Hiçbiri Sorun Değil!

Ayrıntılarla ilgilenmek için kenar süpürme fırçası ile birlikte, gizlendiği her yerden kiri, döküntüleri ve evcil hayvan tüylerini çeken çift çok yüzeyli lastik fırçalar ve 10x güçlü emiş * ile eviniz her zaman tertemiz.

Sadece Akıllı Değil, Bir Dahi!

iRobot Genius ™ yapay zeka platformu, size yeni bir kontrol düzeyi sağlar. Yaşam tarzınızı ve temizlik alışkanlıklarınızı öğrenir ve buna göre kişiselleştirilmiş öneriler sunar.

Hayatınızı Öğrenir, Sesinizi Dinler

Roomba® i3 robot süpürge, kişiselleştirilmiş programlar sunmak için temizlik alışkanlıklarınızı öğrenir. Google Assistant ve Alexa ise yalnızca sesiniz ile temizliği başlamanıza izin verir. Roomba, bölgenizde polen sayısı yüksek olduğunda veya evcil hayvan dökülme mevsiminde ekstra temizlik önerileri sunacak kadar da akıllıdır.

 

Özellikler

● 1 Roomba® i3+ Robot Süpürge
● 1 Clean Base® Otomatik Kir Boşaltma
● 2 Alerjen Kilit Torbası
● 1 Ekstra Filtre
● 1 Hat Kablosu

Genel Özellikler

Toz Haznesi Kapasitesi
Aşılabilir Engel
Var
Su Haznesi Kapasitesi
Hepa Filtre
Var
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.